fbpx
Дозвілля
Американські фермери створили парфуми із запахом картоплі фрі

Фермери з США, які вирощують відому картоплю Айдахо та однойменна Картопляна комісія створили лімітовану серію парфумів “Frites by Idaho” із запахом картоплі фрі.

“Frites by Idaho” мають золотистий колір — такий, який має скоринка картоплі, а також рельєфний флакон, який схожий на картоплю-фрі.

Парфуми виготовляються з дистильованої картоплі Айдахо та ефірних масел. Кришталева пляшка об’ємом 1,7 унції (50 мл) коштує 1,89 $, приблизно за ціною великого замовлення картоплі фрі.

Перед втіленням ідеї створення таких парфумів провели опитування, згідно з яким 90% респондентів відповіли, що люблять запах смаженої картоплі і хотіли б спробувати такі парфуми. Створити формули, за якими цей запах був би найбільше схожий на справжню картоплю фрі, було нелегко. Врешті-решт це вдалось зробити, і аромат отримав назву Frites by Idaho.

«Незалежно від того, чи ви проїжджаєте повз ресторан чи знаходитесь всередині, майже неможливо не вхопити смажену картоплю фрі і перекусити, перш ніж приступити до основної страви. Запах занадто хороший, щоб протистояти», – пояснив Джеймі Хайем, президент і генеральний директор компанії The Idaho Potato Commission (IPC).

«Ці парфуми – чудовий подарунок для тих, хто не може відмовитися від картоплі фрі».

Придбати такі парфуми можна тільки на сайті компанії.