fbpx
Події
Американка, яка відвідала всі країни світу, поділилася враженнями про Україну

Американка, яка побувала в 196 країнах за півтора року, в захваті від української кухні, але незадоволена брудними вокзалами і чергами. Американка Кассандра де Пеколь днями закінчила свою рекордну навколосвітню подорож. За рік і шість місяців вона побувала у всіх 196 країнах світу! І одне з найяскравіших вражень у неї залишилося від України, де вона за три неповних дні закохалася в наших людей, природу і їжу.

ДВА РЕКОРДИ. Своєю кругосвіткою 27-річна американка побила відразу два рекорди Книги Гіннеса. По-перше, вона об’їхала всі країни вдвічі швидше за свого співвітчизника професора Лю, який витратив на це три роки і три місяці. А по-друге, Кессі стала першою жінкою, яка змогла документально засвідчити своє досягнення. Свою шалену подорож Кассандра задумала на честь свого 25-річчя, а мріяла про це ще зі школи. Склавши маршрут, вона вирішила вести звіт про нього в Instagram, назвавши свою поїздку Expedition 196. Стартувавши в 2015 році з американського Портленда, Кассандра відвідала 58 країн, перш ніж опинитися в Україні.

МОРЕ І ЛЮДИ. Поїздом з Молдови вона прибула в Одесу, яка вразила Кассандру настільки, що вона назвала її “одним з найулюбленіших міст на планеті”.

Мандрівниця побувала в Морському порту, погуляла по Дерибасівській і захопилася добротою місцевих.

“Після приголомшливо великих міст Одеса здалася мені ідеальною. Історія, природа, бруковані вулиці і як бонус — прекрасне море. Я була щаслива тут і навіть знайшла свій улюблений ресторан, — написала мандрівниця у своєму блозі. — Українці — чудові люди. Одесити завжди посміхалися, коли я зверталася до них англійською. Я не чула від них коротких відповідей: люди тут дуже відкриті і завжди готові допомогти”.

За її словами, на відміну від багатьох інших країн світу, в Україні Кассандра відчувала себе дуже затишно. “Тут мене ніхто не переслідував, а як жінка я не відчувала ніяких домагань”, — додала вона.

МУЗЕЙ І СОФІЯ. Після Одеси Кассандра вирушила до Києва, де першим ділом побувала на Софійській площі. “Після відвідин собору я відчула себе спокійно і натхненно. Я вирішила залишитися в Києві на ніч, щоб відвідати інші місця, які змушують залишитися тут довше”, — пише американка.

Наступного дня де Пеколь попрямувала в Пирогово, щоб познайомитися з українською історією та традиціями. Але особливе захоплення Кассандри викликали національні страви. До речі, вона спробувала не просто вареники, а пофарбовані в синьо-жовті кольори.

“Навіть не можу передати, яка там різноманітна кухня. Ви повинні це спробувати! Пироги, млинці, пампушки, сирники зі сметаною, борщ, голубці — я закохалася в українську кухню і обов’язково повернуся сюди”, — розповіла Кассандра.

Але були і неприємні враження. Наприклад, дорога до столиці тривала близько 11 годин. “У потязі всю ніч топили, а вікна не відкривалися. Тому з ранку я відчувала себе розбитою. Київський вокзал був переповнений людьми. Мені довелося простояти годину в черзі, щоб дізнатися, що каса приймає тільки готівку”, — додала Пеколь.

Читайте також: 6 років тому ця дівчинка була визнана найкрасивішою на землі, і ось якою вона стала

#tbt to #Odessa, #Ukraine… One of my favorite cities on #Expedition196 ⛵️ #OM #Meditationwithaview

Фото опубликовано ᶜᴬˢˢᴵᴱ ᴰᴱ ᴾᴱᶜᴼᴸ| ᴼᶠᶠᴵᶜᴵᴬᴸ ᴾᴬᴳᴱ (@expedition_196)

Джерело.