fbpx
Дозвілля
Алла тоді домоглась свого – пара розлучилась. Вона навіть свято невелике з цієї нагоди влаштувала. Хоча безрадісне воно якесь вийшло. Знала б майбутнє – бігла б за невісткою і в ноги б їй лягала, аби та не йшла

Ми із Аллою працюємо разом на роботі і стали хорошими подругами. Вона добра і розумна жінка, проте доля у неї склалася не найкращим чином. Одного дня її чоловік вийшов з дому до магазину і пропав, додому він більше не повернувся. А згодом був визнаний безвісти зниклим. Так Алла залишилася зовсім одна із маленькою дитиною на руках. Це було багато років тому, ми тоді були ще зовсім юними. А зараз її єдиний син виріс та створив свою сім’ю.

Так як Алла всі ці роки ростила сина самостійно – він був сенсом її життя. Тому цілком зрозуміло, що й ділити його з невісткою Алла не захотіла. Невістку Алла незлюбила з першого ж погляду.

Чесно кажучи, мені це видалося дуже дивним, оскільки вона така хороша і розумна жінка. Я б і подумати не могла, що вона може настільки когось не злюбити, ще й просто так. А за кілька місяців після одруження сина, Алла на роботі часто скаржилася, що обраниця її сина зовсім не господиня. Причому за її словами дівчина абсолютно нічого робити не вміла. Можливо це лише її слова, і дівчина таки хороша, проте цього ми точно не знали.

Ще за деякий час Алла стала бабусею: з’явилася онучка. Хоча дівчинка була голубоокою маленькою красунею із пухлими щічками – бабуся її бачити не могла, так як і її маму. Хоча як могла так і допомагала, але робила це без будь-якого задоволення. Так, вона і на вихідних сиділа із дитиною, і коли дитина не здорова була – теж брала чи кілька вихідних, чи навіть відпустку, проте не із великим задоволенням.

Жили вони гарно, всі недомовки, які і були – так це була справа рук Алли. Син її дуже любив і дружину і свою донечку, і все у них було добре та спокійно.

Невгамовна свекруха постійно придиралася до невістки і одного разу їй таки вдалося розпалити неабияку сцену. Алла тоді настільки розійшлася, що взяла гроші, онучку і пішла до найближчої лабораторії, щоб зробити тест. Це ж як аж до такого дійшло? У мене це просто в голові не вкладається.

Алла таки зробила того дня тест, і подумати тільки – дівчинка і бабуся не мали жодної спорідненості. Уявіть тільки! Мабуть вона таки була права. Алла одразу ж показала результати своєму улюбленому сину, та він несподівано почав горланити і уже без жодних сентиментів сказав матері не втручатись в його життя..

Хоча син Алли не показував своєю поведінкою нікому свої сумніви, та таки вирішив зробити повторний тест. Він таємно звернувся до іншої клініки та і там результат дослідження вказував, що його донечка – зовсім йому не рідна.

Алла тоді домоглась свого – пара розлучилась. Вона навіть свято невелике з цієї нагоди влаштувала. Хоча безрадісне воно якесь вийшло. Знала б майбутнє – бігла б за невісткою і в ноги б їй лягала, аби та не йшла.

Син Алли все більше почав заливати за комір. З’явились друзі, від яких розумна людина трималася б подалі. А одного дня перебираючи його речі Алла знайшла папірець – результат дослідження. Якщо вірити висновку, то її син не міг мати дітей. Вірогідність дорівнювала нулю.

Алла вирішила, що якщо їй відома причина такої синової поведінки, то вона зможе його врятувати, але де там. Зрозумівши, що мама все знає, син сказав, що саме вона винна в тому, що він не має і ніколи не матиме нормальної родини. Сказав, що саме через її вчинок він втратив не тільки кохану дружину а й єдину дитину, яка була сенсом його життя.

Розповів, що намагався повернути дружину, але та ні бачити ні чути його не хотіла. А від доньки він відмовився офіційно, тому нічого спільного між ними не було.

Алли не стало нещодавно. Вона на три роки пережила свого сина. У цієї історії однозначно не щасливий кінець.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головне зображення ілюстративне – pexels.