fbpx
Дозвілля
Алла Пугачова повернулася до шкідливої ​​звички (фото)

Випадкове фото Алли Пугачової з сигаретою в руках на дні народженні Яни Рудковської викликало чимало шуму в мережі. Шанувальники Примадонни були розчаровані і навіть подумали, що вона їх обдурила і ніколи не кидала палити.

Знаменита артистка Алла Пугачова, яка на вечірці Яни Рудковської була помічена з сигаретою, стала однією з найбільш обговорюваних особистостей цього світського заходу.

Тема про те, що Пугачова знову почала курити активно обговорюється інтернет-спільнотою. Багато шанувальників відомої співачки висловили розчарування, адже раніше Примадонна заявляла, що їй вдалося позбутися від цієї шкідливої ​​звички.

Спочатку Алла Борисівна почала палити електронні сигарети, а потім і зовсім відмовилася від них. Також, варто відзначити, що чоловік Пугачової, Максим Галкін, неодноразово відзначав, що вона кинула курити заради їх маленьких дітей.

У своїх коментарях користувачі мережі писали, що такій великій жінці не личить, коли поруч лежить пачка сигарет і запальничка.

Читайте також:ВАГІТНА КАТЯ ОСАДЧА ВРАЗИЛА МЕРЕЖІ НОВИМ ЗНІМКОМ

Багато дорікнули Примадонну за те, що вона не стримала свою обіцянку більше не курити.

Але знайшлися і віддані фанати, які підкреслили, що Алла Борисівна виглядає прекрасно і навіть сигарета в руках її жодним чином не псує, а навпаки додає своєрідного шарму.

Джерело.