fbpx
Події
Алісу розлучили з мамою в фільтраційному таборі Безіменного

4-річна Аліса жила в бомбосховищі «Азовсталі» два місяці. Вона мріяла вийти з цього темного місця і повернутися додому… з мамою. Проте, окупанти розлучили її з мамою у фільтраційному таборі Безіменного.

Дівчинку вперше показали азовці 17 квітня в відео, вони наголошували, що під постійними авіанальотами, обстрілами, тут, внизу, ховаються звичайні люди, діти. Вони просили світ врятувати їх. Врятували.

Оборонці “Азовсталі”, ЗСУ й полк “Азов” забезпечили цю евакуацію ціною трьох життів воїнів та шістьох поранених.

Людей вивезли в фільтраційний табір Безіменного і поки всі звітували про успіх і приймали подяки, перевірку не пройшла мама Аліси, яка була бойовим медиком і рятувала життя захисникам Маріуполя.

В телеграм-каналі Маріупольської міськради 8 травня з’явився допис: “Під час останньої евакуації з території заводу “Азовсталь” окупанти розлучили жінку і її маленьку 4-річну доньку Алісу. Матір залишилася в фільтраційному таборі на території так званої “ДНР”.

“До місця призначення в Запоріжжі сьогодні, в День матері, доїхала лише дитина, місце знаходження матері наразі невідоме! Просимо світову спільноту втрутитись та повернути дитині маму”, – зазначили в міськраді, пише Новинарня.

Фото: Новинарня.

05/09/2022