fbpx
Події
Аліна Паш представила пісню “Тіні забутих предків”, з якою змагатиметься у Нацвідборі Євробачення-2022. Відео

За словами співачки, вона планувала оприлюднити композицію значно пізніше, але хтось виклав пісню у мережу швидше без відома виконавиці.

Українська співачка Аліна Паш представила пісню “Тіні забутих предків Shadows of Forgotten Ancestors”, з якою виступить на Нацвідборі на Євробаченні 12 лютого.

Аліна Паш заспівала пісню частково українською, частково англійською мовами. Пісня унікальна тим, що у тексті співачка згадує українську історію, зокрема – козаків та отаманів.

У коментарях фани співачки висловлюють своє захоплення від новинки:

“Мурахи просто не зупиняються. Сльози навіть. Це перемога!”

“Історія України в одній пісні! Браво!”

“Уявіть, якщо пісня виграє та увійде в історію Євробачення. Який сильний посил для майбутніх поколінь!”

“Забуваєш дихати під час прослуховування!”

Однак є і ті, які висловили іншу думку, мовляв, не бачать саме цю пісню на конкурсі Євробачення.

“Мені загалом подобається творчість Аліни Паш, але конкретно ця композиція вийшла дивною через спробу бути релевантною для аудиторії Євробачення, в шкоду меседжу пісні, на мою думку”, – пишуть у коментарях.

А для декого незрозуміло, чому у пісні згадується Дюма і Шекспір:

“Для мене теж була незрозуміла вставка з цими цитатами. На картинці Леся Українка, а в тексті пісні – Дюма і Шекспір”.

Сама ж співачка у своєму Інстаграмі написала, що композицію не планувала оприлюднювати так швидко, адже повністю її оцінювати можна лише разом із шоу.

“Хтось злив в мережу мою пісню для конкурсу Євробачення. Реліз мав відбутись 11 лютого. Я вирішила, що раз частина слухачів уже змогла прослухати пісню, то потрібно уже показати всім.
Тому сьогодні достроково я дропаю свій маніфест. Але знайте, що задум не показувати пісню до прямого ефіру був не просто так. Повноцінно її можна буде зацінити разом із шоу”, – написала співачка.

Нагадаємо, що у Нацвідборі Євробачення-2022, який відбудеться у суботу, 12 лютого, змагатимуться восьмеро учасників. Тоді ж і стане відомо, хто представить Україну на конкурсі Євробачення, який цьогоріч відбудеться у італійському Турині.

Фото: tochka.net