fbpx
Дозвілля
Але днями я випадково почула розмову свекрухи з чоловіком. Вони обговорювали купівлю квартири, яка буде власністю свекрухи. Якщо чесно, то мені прикро і за мого чоловіка, і за мене. Невже вони настільки погано до мене ставляться, що не хочуть довірити синові квартиру ?! Так можна було просто всім разом сісти і обговорити цю покупку. Мої батьки теж із задоволенням взяли б участь в цьому. Та й ми з чоловіком могли б взяти частину грошей в кредит. І не потрібно було б всіх цих секретних розмов

Заміж я вийшла півроку тому. Живемо ми поки з батьками чоловіка. Мої стосунки з свекрами можу назвати прекрасними. Конфліктів між нами не було з самого початку. Я намагаюся підтримувати їх порядки в сім’ї, а якщо щось пропускаю, то вони мені по-дружньому про це говорять, і все стає на свої місця.

Хтось скаже, що я, так би мовити, «підлещуюсь», але це зовсім не так. Просто я вихована таким чином, що старших треба поважати і шанувати їх поняття, а якщо ти змушена проживати разом, то будь люб’язна зважати на це. Мені б теж не сподобалося, якби дружина мого сина з порога почала б качати свої права і творити що захоче і де захоче. Тому, я з повагою ставлюся до батьків чоловіка.

Зі свекрухою ми взагалі можемо вечорами посидіти за чашкою чаю і поділитися останніми новинами. Я можу з легкістю розповісти свої якісь сумніви і нерозуміння, а вона, в свою чергу, із задоволенням мені підкаже чи допоможе.

У мене є дуже хороша подруга. Вона теж нещодавно заміжня, але жити вони стали відразу в орендованій квартирі. У неї, на відміну від мене, відносини зі свекрами не складаються, тому вони і не стали ризикувати і жити разом з ними. Напевно, правильно зробили. Але мені зовсім не в тягар спільне проживання, а навпаки, навіть цікаво і не нудно. Може вся справа в тому, що квартира у моїх свекрів велика, і ми можемо вільно розійтися по своїх кімнатах і побути наодинці.

Так ось, подрузі нещодавно батьки купили квартиру, але на неї оформляти не стали. А записали її на маму. Таким чином, вони нібито підстрахувалися. Але, на мій погляд, такий вчинок ставить під сумнів відносини молодих і ніби як викреслюють молодого з родини. Мені здається, що в такому випадку краще було б купити житло навпіл з його батьками і оформити житло на дітей. Коли людина відчуває себе повновладним господарем, то й відчуває себе впевненіше.

Своїми думками я поділилася зі свекрухою. Вона, правда, не стала коментувати дану ситуацію, а просто помітила, що, скільки людей, стільки й думок. Більше ми до цієї розмови не поверталися.

Але днями я випадково почула розмову свекрухи з чоловіком. Вони обговорювали купівлю квартири, яка буде власністю свекрухи. Якщо чесно, то мені прикро і за мого чоловіка, і за мене. Невже вони настільки погано до мене ставляться, що не хочуть довірити синові квартиру ?! Так можна було просто всім разом сісти і обговорити цю покупку. Мої батьки теж із задоволенням взяли б участь в цьому. Та й ми з чоловіком могли б взяти частину грошей в кредит. І не потрібно було б всіх цих секретних розмов. Адже свекруха знає моє ставлення до такого вчинку. Виходить, що ніякого довіри між нами не було і немає ?!

Ось як так можна? Я думала у нас довірливі стосунки і пишалася цим. А виходить вони про мене не хорошої думки, і вирішили перестрахуватися, оформивши житло на себе. Як тепер спілкуватися зі свекрухою? Робити вигляд, що все добре мені буде вкрай складно. Тепер розумію, чому жити краще окремо від батьків.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.