fbpx
Події
Актор популярного серіалу “Універ” втратив дружину в Таїланді (фото)

Зірка серіалів “Універ” та “Сашатаня” Олексій Лемар (Гаврилов) готовий зібрати рятувальну операцію, щоб повернути дружину Марину додому. Через сильну повінь у Таїланді місцева влада оголосила зоною лиха острова Самуї і Пханган. Щороку взимку дружина актора відлітає в Таїланд, щоб викладати йогу.

Зараз жінка перебуває в епіцентрі стихійного лиха в Пхангані. З Мариною практично немає зв’язку, передає “Лайф.ру”.

Відомо тільки, що у неї та інших росіян зараз немає світла, а з будинків вони не виходять. Вибратися з острова неможливо, оскільки пороми постійно скасовують.

Олексій шукає шляхи вирішення та готовий піти на відчайдушні заходи.

“Якщо найближчими днями сполучення з островом не відновиться, я буду звертатися в МНС або інші організації. Я знайду тих, хто допоможе мені врятувати дружину і допомогти іншим російським сім’ям. Подумайте тільки, повінь триває вже шість днів, люди не можуть вийти на вулицю, купити собі їжі, світла немає, зв’язку теж…” – турбується актор.

Нагадаємо, що в південних провінціях Таїланду цілий тиждень йдуть надзвичайно сильні зливи, які призвели до повені в регіоні. За останніми даними, в результаті стихійного лиха загинули 14 осіб, є зниклі безвісти.

Читайте також:АДВОКАТ ГОРЕ-МАТЕРІ ДОБИВАТИМЕТЬСЯ ПОМ’ЯКШЕННЯ ЗАПОБІЖНОГО ЗАХОДУ ЧЕРЕЗ”ШОКОВИЙ СТАН” ПІДЗАХИСНОЇ (ВІДЕО)

Джерело.

facebook