fbpx
Події
Аферисти іменем Кузьми Скрябіна спробували розвести Туку

Послання, яке Кузьма Скрябін написав для Георгія Туки, але так і не встиг надіслати, виявилось фейком. Про це розповів сам Тука.

28 вересня заступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Георгію Туці подзвонила людина, що представилась матір’ю загиблого Андрія Кузьменка і передала “важливе послання” від співака.

“Треба обов’язково зустрітись з Георгієм і розказати йому. Цей чувак 19.02.2014 врятував від розстрілу сотні хмельничан! Шекета Михайло Іванович. Обов’язково треба розповісти Георгію, бо його всі обманюють!”,– йшлося в повідомленні.

Тука почав з’ясовувати хто такий цей Михайло Шекета.

Однак, зараз стало відомо, що ніякого повідомлення Кузьма не залишав.

“З’ясувалось, що мама Андрія мені не дзвонила і не просила моєї уваги до долі невідомого мені “Мішка-героя”! Я щойно мав розмову з Ольгою Михайлівною. Ми з’ясували це непорозуміння і я маю повідомити, що чергова спроба шахраїв використати ім’я Андрія не вдалась”, – наголосив Тука.

Він також додав, що ще вже не перша спроба шахраїв нажитись на імені відомого музиканта. Раніше була спроба невідомих осіб влаштувати збір коштів на якусь “стелу пам’яті”, про яку родина не мала жодної уяви.

Читайте також: Тука отримав важливе послання від Кузьми, яке той написав перед смертю

Джерело.

Related Post