fbpx
Дозвілля
“Абсолютна жінка”: Українка з розкішними формами виграла чемпіонат світу з фітнесу (фото)

Ще пару років тому Валентина Авдєєва була успішною моделлю, але потім вирішила дещо змінити сферу своїх інтересів.

Житомирянка Валентина Авдєєва виграла чемпіонат світу з бодібілдингу, фітнесу та атлетизму за версією WBPF, який цієї осені відбувся в Таїланді. Українська спортсменка була кращою в номінації високі фізик-моделі (вище 170 см).

“Конкуренція була жорсткою, але я серйозно готувалася до цих змагань. Перед цим стала чемпіонкою України з бодібілдингу та фітнесу, отримавши титул “абсолютної жінки”. Виграла чемпіонат Європи в Будапешті”, – прокоментувала свій результат Валентина.

Ще пару років тому вона була успішною моделлю, але потім вирішила дещо змінити сферу своїх інтересів. “Так вийшло, що все життя я займалася якимось спортом – баскетбол, триатлон. У модельній кар’єрі цінується перш за все худоба. Але оскільки я була ще й спортсменкою, то з цим були проблеми. І моделлю я все життя бути не можу, а спорт мені подобався, подобалися стрункі, підкачані фігури. Тому я відкрила для себе фітнес”, – зазначила спортсменка.

Свої сили на змаганнях Валентина пробувала ще в 2012 році, але потім вирішила зробити перерву. Повернулася в спорт дівчина вже в 2015 році. Вона поставила за мету стати краще. Рік тренувань приніс свої результати. До осінніх змагань Валентину готував Павло Якубович.

“Є ще дуже багато турнірів, де можна не тільки показати себе, виграти медалі, але отримати і преміальні. Зараз буду працювати над собою і спробую себе в ролі тренера. Думаю, що в Житомирі знайдуться дівчата, які також захочуть працювати над собою і займати високі місця на міжнародних змаганнях. Думаю, що я зможу їм допомогти отримати хорошу спортивну фігуру”, – розповіла Валентина Авдєєва. Чемпіонка світу запевняє, що ніяких особливих вимог до дівчат для заняття фітнесом немає. Головне – правильно скласти програму тренування і харчування.

Читайте також:  Кліп турецького співака з тернополянкою став хітом у мережі (відео)

Джерело.

facebook