fbpx
Без рубрики
Абітурієнтів закликають перевірити електронні заяви

Міністр освіти і науки Лілія Гриневич наполягає, щоб абітурієнти перевірити статус своїх електронних заяв до вищих навчальних закладів

Про це повідомляє BBC.

Проблема полягає у завантаженні скан-копій шкільних атестатів.

“Нам повідомило державне підприємство “Інфоресурс”, яке займається обслуговуванням Єдиної державної бази з питань освіти, куди вносяться всі абсолютно інформації, пов’язані з вступною кампанією, що є частина абітурієнтів, у яких не завантажилися атестати, їхні скан-копії. Я хочу звернутися до усіх абітурієнтів, щоб вони перевірили в своїх особистих кабінетах… статус своєї заяви, він повинен бути такий – допущений до конкурсу”, – розповіла пані Гриневич.

Якщо ж абітурієнт бачить написв графі “статус”, щось на кшталт “потребує уточнення” або “відхилено навчальним закладом”, то це означає, що скан-копія шкільного атестата не змогла завантажитися.

У такому випадку скан-копію необхідно надіслати електронною поштою до приймальної комісії вищого навчального закладу, куди абітурієнт подав заяви. Якщо ж абітурієнт не може відправити копію атестата електронною поштою, його можна привезти до приймальної комісії ВНЗ, яка завантажить його в базу.

Читайте також: З Одеси Савченко добряче налякала Путіна

Джерело.