fbpx
Події
“А ви думали, в армії устриці подають?” Пост про обід із хробаками розгнівав мережу

У місті Самбір Львівської області солдатів із військової частини А3817 годують обідами з хробаками.

Фото, як підтверджують це, на сторінці спільоти “Варта 1” в соціальній мережі Facebook опублікувала користувачка Василина Мельник.

За її словами, ці світлини надіслав її родич, який служить в армії. У каші, яку сфотографував солдат, можна помітити білих хробаків.

“Мій дідусь казав, що їх на Сибірі хробаками годували, та й не тільки, а тут, у наш час, при теперішній ситуації, таке ставлення до солдатів. До чого веду. Дехто з моїх рідних (у цілях безпеки ім’я не розголошую) служить в армії. І на питання: “А що ви там їсте?”, мені скинули фото. І не тільки проблема в хробаках у кашах, і в у напоях плавають”, – поскаржилася Мельник.

Вона зазначила, що солдати дуже часто не їдять ці обіди, бо вони жахливої якості. У військових від них виникає печія.

Читайте також: Що їдять у Верховній Раді: журналіст показала цікаві фото

“Зарплата в солдата строкової служби 174 грн, і цієї зарплати вистачає на пачку сигарет, пінку, кілька станків для бриття та ще пачку печива. Питання в іншому, це хто ж має забезпечувати їх. Ми податки кому платимо? Це принизливо, жахливо та образливо, за що ми боремося?” – задалася питанням Мельник.

Пост шокував користувачів соцмережі. У своїх коментарях вони назвали цю ситуацію “рабською ментальністю” та порадили Мельник писати в усі можливі інстанції, щоб змінити ситуацію й покарати винних. Деякі ж зазначили, що в арміях України “не устриць подають”, і такий випадок не поодинокий.

Джерело.