fbpx
Дозвілля
А ви б хотіли опинитися на місці Меган Маркл? Ось список того, чим їй довелося пожертвувати заради весілля з принцом

Яка дівчина хоча б раз не мріяла знайти свого принца? Меган Маркл це вдалося, не дивлячись на її «просте» походження, попереднє заміжжя і «напуття» колишнього, який заявив, що їй ніколи не зустріти нікого краще, ніж він.

Як бачимо, він був абсолютно неправий. Але в будь-якій бочці меду є своя ложка дьогтю – в нашому випадку це різні обмеження, які накладає на людину життя в королівській родині.

Отже, на які зміни в житті довелося піти  Меган Маркл для того, щоб вона змогла стати дружиною принца.

Відмова від акаунтів в соцмережах


Усі профілі Меган Маркл в соціальних мережах зникли за 4 місяці до її весілля з принцом Гаррі. В офіційному повідомленні Кенсінгтонського палацу говориться, що Меган вдячна всім підписникам, але видаляє свій твіттер, інстаграм і фейсбук, тому що вона «ось уже деякий час ними не користувалася».

Ймовірно, справжня причина такого вчинку Меган криється в негласній забороні на появу членів королівської сім’ї в соцмережах. І така заборона здається цілком логічною, якщо розглядати її як один із заходів щодо забезпечення безпеки. Втім, старі особисті фото нинішньої герцогині Сассекської як і раніше неважко знайти в інтернеті.

Заборона на Селфі

Про Селфі, в тому числі і з іншими людьми, Меган тепер доведеться забути – королева не схвалює цих, здавалося б, нешкідливих і забавних фотографій. Кажуть, що бабуся принца Гаррі вважає Селфі «дивними».

До речі, недавно Меган вже довелося через це відмовити фанату в спільному Селфі, пояснивши, що їй тепер це не дозволено. Зате ніхто не забороняє робити Селфі з восковими фігурами королівських осіб, чим і користуються їхні прихильники.

Більше ніяких автографів

Британська королівська сім’я охоче спілкується зі своїми шанувальниками, але ось автографів, подібно до інших знаменитостям, не дає – і знову ж таки з міркувань безпеки, адже підпис можна підробити і використовувати в своїх цілях.

Герцогині Сассекській доведеться дотримуватися цього правила, хоча вона і принц Гаррі вже якось раз його порушували . Ще до їхнього весілля вони підписали листівку для 10-річної дівчинки на ім’я Кейтлін Кларк, а Меган навіть намалювала для неї сердечко і смайлик.

Обмеження в одязі і макіяжі

 

Королівський протокол наказує з’являтися на публіці в гідному вигляді, причому він регулює навіть такі деталі, як колір лаку для нігтів. Занадто темний або занадто яскравий лак, а також довгі накладні нігті вважаються «вульгарними». Тому сама королева, герцогиня Кембриджська, а тепер і Меган Маркл повинні вибирати нейтральні, наближені до натуральних відтінки лаку для нігтів.

Публічний прояв почуттів небажано

Напевно, ви помічали, як стримано виглядають на публіці члени королівської сім’ї? Наприклад, Вільям і Кейт зазвичай не тримаються за руки і взагалі не торкаються один одного – так наказує їм королівський протокол. Звичайно, в ньому передбачені винятки: весільний поцілунок, фотосесії до заручини або народженню дітей і так далі, але все ж від ніжностей при свідках принцу Гаррі і його дружині доведеться утриматися.

Неможливість голосувати на виборах

Незадовго до весілля Меган прийняла британське підданство, але навряд чи їй коли-небудь доведеться скористатися виборчим правом і проголосувати за того чи іншого британського політика. Хоча і не існує закону, який забороняв би членам королівської сім’ї голосувати, відомо, що вони вважають за краще цього не робити, щоб їх не звинуватили в упередженому ставленні до кандидатів.

Перехід до англіканської віри

Ще одна річ, через яку довелося пройти нареченій принца, – це відмова від своєї віри (Меган сповідувала католицтво) і перехід в англіканство, так як член королівської сім’ї не може мати в подружжі людини іншої віри. Вона прийняла хрещення під час таємної церемонії, на якій був присутній її майбутній чоловік.

Повна відмова від кар’єри актриси

На жаль, ми, швидше за все, більше не побачимо Меган Маркл на екрані, адже така робота несумісна з її новим стилем життя і обов’язками, які вона повинна виконувати. Сама герцогиня Сассекська не сумує з цього приводу: «Я просто сприймаю це як зміна… це нова головне, правда» – сказала вона в інтерв’ю.

Про пересування поодинці краще забути

Навряд чи ми тепер побачимо Меган, що поспішає на заняття йогою з килимком під пахвою або просто прогулюється на самоті, як це було раніше. Тепер її всюди супроводжуватимуть охоронці, і тут вже нічого не поробиш – безпека королівської особи повинна бути понад усе.

Кожне Різдво доведеться проводити разом з королевою і іншими членами сім’ї

За традицією кожне Різдво королівська сім’я проводить в Сандрінгемському палаці в Норфолку, де вони всі разом відвідують святкову службу в місцевій церкві Святої Марії Магдалини. Меган Маркл вже була присутня на цій службі в 2017 році, ще до того як стала дружиною принца Гаррі.

До речі, незважаючи на всю важливість події, різдвяні подарунки можуть бути веселими: наприклад, принц Чарльз одного разу отримав в подарунок від своєї сестри принцеси Анни… сидіння для унітазу, обшите білою шкірою.

Бонус: обов’язкові курси етикету

За наполяганням королеви герцогині Сассекській доведеться пройти 6-місячні курси королівського етикету, де їй належить детально вивчити правила поведінки на різних публічних заходах, у яких вона братиме участь. Вчити Меган Маркл буде помічниця королеви Саманта Коен, яку за сувору вдачу прозвали «Пантера». Саманта тимчасово стане особистим секретарем герцогині, щоб допомогти їй уникнути можливих помилок.

Цікава деталь: згідно зі своїм статусом Меган Маркл належить робити реверанси : перед королевою, її чоловіком принцом Філіпом, принцом Чарльзом, принцом Вільямом, а також Кейт Міддлтон і герцогинею Корнуольською Каміллою.

Нам здається, що Меган вже прекрасно справляється зі своїми новими обов’язками, а як вважаєте ви?

Джерело.

Related Post

facebook