fbpx

А тепер, європейські політики, подивіться, що відбувається в Україні. Філіп Кіркоров опублікував пост на підтримку своєї подруги Оксани Марченко та “старшого друга”

Філіп Кіркоров російський співак і шоумен 15 квітня на своїй сторінці в Instagram опублікував пост.

Там, він висловив підтримку дружині кума президента РФ Володимира Путіна, – нардепа Віктора Медведчука, телеведучій Оксані Марченко.

Співак вимагає негайного звільнення свого “старшого друга з підвалів СБУ”.

Зокрема в пості зазначено:

“Я підтримую свою подругу Оксану Марченко у її міжнародній діяльності, від якої сьогодні залежить життя та свобода політв’язнів, а в останні дні – і життя мого старшого друга”,– зазначив Кіркоров.

Співак звернувся до європейських політиків із вимогою “негайно долучитися і вивести із підвалів СБУ всіх людей”.

“А тепер, європейські політики, подивіться, що відбувається в Україні. Чи припускаєте ви, що умовно Еммануель Макрон кине за ґрати Марін Ле Пен за її інші погляди? Ви, президенте Джо Байден, закриєте телеканал Fox News тільки за те, що там кажуть неприємні речі про вашу політику? То чому ви допускаєте це в Україні?!” – написав він.

Також, Кіркоров занепокоєний зовнішнім виглядом Медведчука.

“Не треба бути слідчим, фахівцем, щоб за одними лише знімками зрозуміти, що відбувається і роблять із Віктором Медведчуком”, – написав він. До поста співак додав хештег “врятуйте Віктора”.

Миру нам усім!

You cannot copy content of this page