fbpx
Дозвілля
А почалося все досить безневинно. Ми з матір’ю поїхали на дачу, де зустріли її старого знайомого. Мама побачивши його сполотніла і намагалась уникнути зустрічі і розмови. Але той чоловік маму теж упізнав і підійшов привітатись. Я стояла осторонь, але все добре чула. Я просто не вірила своїм вухам. Вірніше просто не хотіла вірити в те, що чула

Дізнавшись про минуло моєї мами, ні говорити ні бачити тепер її не хочу. Найприкріше, що ні батько, ні бабуся ні про, що не здогадуються. Як пояснити їм моє ставлення? Адже ж досі у нас була ідеальна родина.

Я ніколи не соромилася своєї сім’ї і щиро не розуміла тих, хто так робить. Особливо дивно для мене виглядала не любов дітей до цілком хороших батьків. Але коли сама опинилась у подібній ситуації, одразу і всіх розумію.

А почалося все досить безневинно. Ми з матір’ю поїхали на дачу, де зустріли її старого знайомого. Мама побачивши його сполотніла і намагалась уникнути зустрічі і розмови. Але той чоловік маму теж упізнав і підійшов привітатись. Я стояла осторонь, але все добре чула. Я просто не вірила своїм вухам. Вірніше просто не хотіла вірити в те, що чула. Моя мама просила його забути про все, що їх об’єднувало десять років тому. А він все казав, що і досі кохає.

Щоб ви розуміли, мені двадцять років. Тобто, у моєї мами було кохання з кимось крім тата? От тепер питання: а сестра мені сестра тільки по мамі? Бо ні на кого у нашій родині вона не схожа і їй цьогоріч буде десять.

Я розумію, що всі роблять в молодості помилки, однак повинна бути чітка межа і принципи, переступати через які не можна. Але щоб так…  Це настільки не справедливо по відношенню до тата, та до всіх нас. Яке ж велике моє розчарування!

І що найприкріше – ніхто з родини не знає. Ні бабуся, ні мій батько. Я не знаю, як себе поводити. Попросити поради у когось теж неможливо, адже тоді про це дізнаються всі. Запитувати у подруг вкрай нерозумно. Навряд чи серед них є такі, як я, з ким відбувалося подібне.

Усвідомлення того, що я стала свідком всього цього не дає мені спати. Мені дуже хочеться з кимось це обговорити.

У будь-якому випадку я сподіваюся, що зможу це пережити. Однак незабаром почнуть ставити запитання, адже ми нормально не спілкуємося вже близько двох місяців. І у мене немає ні найменшого поняття того, що я повинна буду відповісти батькові або бабусі. Хоча видавати мамин секрет я точно не збираюся.

Передрук без гіперпосилання на intermarium.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.