fbpx
Дозвілля
“А до чого тут “Лада Седан”? Дивний танець вчителів на останньому дзвонику спантеличив мережу

У загальноосвітній школі №1 міста Переяслав-Хмельницький Київської області вчителі виконали дивний танець, чим спантеличили мережу.

Реакцію від побаченого на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікував колишній керівник Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук.

Зазначимо, що в танку взяли участь близько 20 вчителів та директор школи. Вони показували дивні рухи під різну сучасну музику, зокрема і “Лада Седан”.

“Добре воно чи якось не дуже, що вчителі на цих святах (на лінійках!) масово почали гопцювати. Що то означає? Радість вчителів від закінчення навчального року (він для них іще на закінчився)? Намагання продемонструвати єднання з учнями (а де ті учні)? Показати власні таланти (дивлячись на виконання танцю, я особливих талантів там не побачив)? Продемонструвати “новий” підхід до проведення подібних свят (але чи все, що видається новим, є доцільним)?” – поцікавився Лікарчук.

За його словами, такий дивний танок вчителів можна прокоментувати народною приказкою “що занадто – то нездраво”.

“Не хочу давати якісь оцінки конкретному факту гопцювання вчителів на лінійці. Але згадаю українську приказку: “Що занадто, то нездраво”, – висловився Лікарук.

Його підтримали й користувачі соцмережі. На їхню думку, таким танцем викладачі завдали удару своєму авторитету. Дехто був вельми категоричним, назвавши вчинок вчителів “дном”. Інші ж поцікавилися, “до чого тут пісня “Лада Седан”?

Читайте також: Не думай про погане — захворієш. Варто прочитати кожному!

Джерело.