fbpx

А.Аваков: Система фото- та відеофіксації порушень ПДР повноцінно запрацює наступного року

КИЇВ. 30 червня. УНН. Система фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху повноцінно запрацює наступного року. Про це міністр внутрішніх справ заявив сьогодні, 30 липня, під час брифінгу у Клубі Кабінету міністрів України, передає УНН з посиланням на прес-службу відомства.

“Зараз запускаємо в тестовому режимі кілька локальних систем, аби подивитись як вони будуть працювати”, — зазначив А.Аваков.

Читайте також: Автомобілі з іноземною реєстрацією: оголошено 2-тижневу “амністію”
Він додав, що налагодження роботи відеофіксаторів по всій країні потребуватиме коштів у обсязі кількох мільярдів доларів США, які найближчим часом держава надати не зможе.

“Тому ми оголосимо конкурс за участю одного з провідних міжнародних фінансових інститутів для того, щоб залучити великі іноземні компанії для інвестування”, — сказав міністр.

За його словами, функціонування системи передбачено Законом та необхідне аби полегшити роботу державних служб і поліпшити ситуацію на дорогах.

Цього року відеофіксатори будуть працювати в певних місцях у тестовому режимі, що дозволить налагодити роботу системи, виявити та ліквідувати її недоліки.

“Повноцінно система запрацює наступного року”, — резюмував Арсен Аваков.

Джерело.

You cannot copy content of this page