fbpx
Події
95% опіків, динаміка негативна: львівські медики борються за життя чоловіка, який обгорів в нічному клубі (відео)

Львівські медики борються за життя потерпілого під час пожежі в нічному клубі “Мі100”.

У лікарні досі залишаються 9 людей. Один постраждалий – 47-річний чоловік у вкрай важкому стані. У нього обпечені 95% тіла, медики борються за його життя.

Стан його надзвичайно важкий. В нього всі опіки глибокі, важкий опіковий шок. Проводиться лікування, але динаміка негативна, на жаль, – розповів завідувач опікового відділення 8 лікарні Львова Василь Савчин.

Тим часом, надзвичайники звернулися до поліції з вимогою покарати хуліганів, котрі не давали їм працювати. На відео видно, як один із дебоширів навіть вдарив працівника ДСНС.

Читайте також: З’явилася інформація про постраждалих внаслідок пожежі в нічному клубі Львова

“Нас зустріла молодь, вона була не в адекватному стані. Вони налетіли на рятувальників, вигукували різні гасла, в основному заштовхували у приміщення. Не дали навіть взяти зі собою ні апарати, ні прокласти рукавні лінії, тому довелося досить багато часу, щоби їх вгамувати,” – розповів речник ДСНС у Львівській області Віталій Туровцев.

Нагадаємо, розважальний клуб у Львові спалахнув у ніч на неділю. Зайнялася стеля під час вогняного шоу. В момент пожежі в приміщенні перебували більше 250 людей.

Джерело.