fbpx
Дозвілля
9 жовтня 2016 року – День художника, професійне свято України

З року в рік, в другу неділю жовтня, майстри пензля відзначають День художника України. В цей день на їхню честь золотиться осінь і земля квітує останнім різнобарв’ям.

У День художника України, звичайно ж, прийнято говорити про роль образотворчого мистецтва в культурному розвитку всього людства. Цей досконалий і неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі. За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу і недоліки навколишнього світу, а також відношення до життя в цілому. Історія українського живопису дуже багата. Безліч художників України в своїй творчості досягли світового визнання. Майстрам-живописцям належить велика кількість творів, які входять до золотого фонду світового образотворчого мистецтва.

Почуття прекрасного, потреба у красі живуть в серці кожної людини з найдавніших часів. Митці створюють цю красу і служать їй. Завдяки їхній подвижницькій натхненній праці здійснюється безперервний зв’язок поколінь. Їхні твори збагачують людську душу, виховують високі ідеали благородства, добра і злагоди. Їм удається зупинити мить, щоб незабаром перетворити її у вічність. Художник – дивовижна людина. Мало того, що він бачить світ особливими очима, так ще і готовий залишити йому багату спадщину!

Нехай музи творчості й натхнення надовго оселяться у ваших майстернях. Бажаємо здоров’я і добробуту, миру та злагоди вам і вашим родинам.

Читайте також: Відомий фотограф Юрій Першин потонув в річці в Миколаєві

Джерело.