fbpx

9 речей, які потрібно терміново викинути з дому

9 речей, які потрібно терміново викинути з дому

Експерти рекомендують без жалості розлучатися з мотлохом, щоб будинок став місцем сили

Стара постільна білизна. Безумовно, є комплекти, з якими шкода розлучатися, проте зробити це необхідно. Неохайного виду простирадла, вицвілі наволочки або рвані підковдри не прикрасять вдома. Такі речі можна використовувати повторно як ганчірочки, але спати на такій білизні фахівці в галузі біоенергетики не рекомендують через ймовірність загострення конфліктів у сім’ї.

Посуд. У сучасному світі не важко знайти гарні тарілки і навіть цілі сервізи, в яких їжа виглядатиме привабливо. Відсутність дефіциту грає нам на руку, адже більше не потрібно забивати ящики посудом або зберігати його в серванті. Якщо посуд виявиться зайвим, його краще подарувати або віддати, а от биті чашки, тарілки зі сколами та тріщинами найкраще викидати негайно.

Порожні ємності. Нерідко ми залишаємо величезну кількість баночок, контейнерів або коробочок, мріючи використати їх у майбутньому. Якщо їх стало занадто багато, то настав час позбавлятися цих предметів. Багато порожніх ємностей не лише захаращують житло, а й приваблюють бідність.

Папір. Якщо в будинку немає каміна чи пічки, то зберігати гори макулатури не доцільно. Списані листи, старі газети та журнали можна зі спокійною душею відправити на переробку. Залишати в будинку такі речі — до проблем на роботі та сварок між членами сім’ї.

Сувеніри. Нерідко нам дарують сувенірну продукцію, викинути яку не піднімається рука, а місця її зберігання вже недостатньо. Речі, які перестали подобатися або займають занадто багато місця і часу для прибирання, варто прибрати з дому. Їх можна виставити у під’їзд чи віддати, розмістивши фотографії у соціальних мережах.

Одяг. У гардеробі нерідко зберігаються запаси одягу, який не використовується. Якщо річ пролежала кілька сезонів незатребувана, то навряд чи вона стане в нагоді в майбутньому. Рваний, поламаний одяг, що не підходить за розміром, і взуття повинні залишити будинок. Завдяки розхламленню вдасться не тільки збільшити місця для зберігання нових речей, але і позбутися неприємностей, які притягують непотрібні речі.

Спогади. Будь-які речі, що викликають неприємні спогади, смуток чи нудьгу, повинні бути негайно викинуті з дому. Негативні емоції не допоможуть жити щасливо, отже речі можна спокійно утилізувати. Це можуть бути подарунки з минулих стосунків (листівки, іграшки), а також презенти від людей, з якими немає контакту.

Квіти. Давно відомо, що рослини прикрашають інтер’єр та допомагають підтримувати мікроклімат у будинку. Однак не кожна квітка приваблюватиме щастя. Є рослини, здатні притягнути бідність, самотність та проблеми. Їх краще винести в загальний коридор або віддати до організації, де рослини будуть доречними і не зашкодять.

Кухня – це серце будинку, де важливий порядок і позитивна енергетика. На кухні потрібно регулярно забиратися та перевіряти запаси. Продукти з терміном придатності, що минув, потрібно обов’язково прибирати, а також проаналізувати покупки і відмовитися від покупок тих продуктів, які найчастіше лежать незатребуваними.

Речі, які оточують нас, повинні приносити користь, бути приємними оку і викликати позитивні емоції. Важливо пам’ятати, що будинок — це не місце для зберігання мотлоху, який перешкоджає залученню щастя, забирає час та енергію під час прибирання та несе лише негатив.

You cannot copy content of this page