fbpx

9 речей, які потрібно негайно видалити з Facebook

Перед тим, як повністю покинути російські соціальні мережі “Вконтакте” і “Однокласники” і переключитися на свій аккаунт в Facebook, необхідно зробити ці 9 дій.

Як повідомляє The Independent , Facebook вміє обробляти ваші дані і знає, хто ви. Щоб не дати себе затягнути в його мережу повністю і вберегти свої персональні дані, необхідно зробити ці 9 кроків, пише obozrevatel

1. Видаліть мобільний додаток

Подумайте, скільки книг ви б могли прочитати і зі скількома людьми зустрітися, якби не принадна іконка в вашому смартфоні. Крім того, Facebook дізнається про ваше місце знаходження.

А ще мобільний додаток сильно виснажує батарею, просто перебуваючи у вас в телефоні.

2. Приберіть номер телефону

Навіщо допомагати соціальній мережі Facebook стати сторінкою номер один в інтернеті, надаючи йому особисту контактну інформацію? Видання також зазначає, що Facebook явно дав зрозуміти, що не дуже піклується про їхню безпеку.

3. Видаліть »не друзів”

Дослідники акцентують, що людина може підтримувати приблизно 150 стабільних дружніх відносин. Якщо ви не зупиняєтеся перед цим другом на вулиці, щоб поговорити, то навіщо ви все ще тримаєте його в своєму списку?

4. Приберіть всі дозволи, які ви давали

Все, що робить Facebook, він робить це для реклами. Видаліть максимальну кількість інформації і всі дозволи, які ви давали.

5. Ваше місце розташування в тегах для фотографій

Якщо ви відзначаєте своє місце розташування будинку, люди можуть бачити, де ви живете.

Зі зрозумілих причин, це погано.

6. Статус відносин

Ви ще не раз пошкодуєте про публікацію своїх статусів з кимось, особливо, коли ці відносини закінчаться. Адже тоді статус потрібно буде знову поміняти на “самотній”.

7. Статус з аеропорту

Якщо ви публікуєте святкує день народження таємно поїздки в соціальних мережах, ви не зможете отримати страхову компенсацію, прийняту в разі пограбування.

8. Дані кредитної картки

Не можна ні в якому разі повідомляти особисті платіжні реквізити і дані. Це може привести до втрати грошей.

9. Дата народження

Ця інформація може стати частиною розгадки, коли справа стосується крадіжки вашої персональної інформації або підбору коду до вашої пошти.

Читайте також:КОЛИ ПОЧНЕ ДІЯТИ ЗАБОРОНА “ВКОНТАКТЕ”, “ОДНОКЛАСНИКИ” ТА “ЯНДЕКСА”: НАЗВАЛИ ДАТУ

You cannot copy content of this page