fbpx
Перейти до вмісту

9 листопада іменини відзначають власники дев’яти імен

9 листопада іменини відзначають власники дев’яти імен

Капітоліна приймає вітання з днем ангела 9 листопада

Це ім’я означає “належить пагорбу” або “жителька Капітолію”. Дівчата з таким ім’ям мають спокій і наполегливість. Вони не схильні до конфліктів і намагаються зрозуміти співрозмовника, а чи не з’ясовувати із нею відносини.

Капітоліна – людина з сильним духом та гарним аналітичним мисленням. Вона відповідальна та виконавча, тому їй довіряють важливі завдання. Вона не підведе та виконає все вчасно та на високому рівні.

Які чоловічі імена відзначають іменини 9 листопада

Андрій

На роботі Андрія вбачають як хорошого співробітника, який може впоратися зі своїми обов’язками без проблем. Представників імені, які народилися взимку, найчастіше тягне у сферу мистецтва. У стосунках із дівчатами Андрій не постійний. В один день він може зізнатися у вічному коханні, а наступного просто пройти повз.

Опанас

Чоловіки з таким ім’ям не є конфліктними, вони доброзичливо ставляться до всіх навколо. В основному залишають позитивну думку у оточуючих, кар’єрними сходами можуть просуватися повільно. Панас милостивий, він завжди готовий прийти на допомогу. Представники імені прив’язані до одного місця, тому їм важко залишати рідне гніздо.

Віллі

Носії рідкісного імені часто досягають успіху у своїй кар’єрі. Віллі дуже привабливий хлопець, який може порозумітися з багатьма, хто його оточує. У шлюбі часто чатує на невдачу. Носії імені дуже талановиті, проте їхня особливість може проявитися пізно.

Іван

Хлопці з таким ім’ям можуть зустрічатися у різноманітних професіях. Івани завжди відкриті усьому світу, вони люблять зустрітися з друзями та повеселитися. Власник імені довірливий і балакучий. Його дружині необхідно бути готовою до постійних гостей у будинку.

Максим

Іноді Максиму в дорослому житті не вистачає вольових якостей, щоб досягти бажаного успіху. Він постійно чимось сумнівається, тому не завжди впевнений у рішенні. Максим дуже відкритий, може з багатьма порозумітися. З раннього віку хлопець починає зважати на дівчат.

Марк

Егоцентрична особа, яка за маскою здатна приховувати своє справжнє обличчя. Протягом усього життя Марк із заздрістю в очах спостерігає за успіхами своїх однолітків. Представник імені дуже обережно обирає супутницю життя.

Микола

Чоловік з таким ім’ям цілком здатний освоїти будь-яку професію, на якій зароблятиме пристойні гроші.

Микола завжди радий допомогти дружині зі збиранням, самостійно займається вихованням своїх дітей.

Сергій

Власник імені завжди виконає те, що обіцяв. Він покладливий по відношенню до близьких людей, готовий будь-якої миті допомогти своїй сім’ї. Найчастіше Сергія приваблюють ласкаві та ніжні жінки, поряд із якими він почувається захисником.

Позначки:

You cannot copy content of this page