fbpx
Без рубрики
9 хитрощів, з якими не доведеться мити волосся щодня

Занадто часте миття голови може принести більше шкоди, ніж користі, стверджує директор клініки волосся Бостонського медичного центру Лінн Голдберг (Lynne Goldberg). У людей, які намагаються мити голову кожен день, сальні залози починають виробляти більше жиру. В результаті вони потрапляють в самий справжній замкнутий круг.

Ми в AdMe.ru зацікавилися цим питанням і вирішили зібрати для вас поради, які дозволять рідше мити голову, але при цьому виглядати чудово.

Слідкуйте за раціоном

Щоб ваше волосся довше залишалися чистими, потрібно виключити з раціону будь-які жирні і смажені страви, цукор і білий хліб, консерви. Їх краще замінити на овочі та фрукти, молочні продукти, дієтичне м’ясо і горіхи. Це допоможе зменшити активність сальних залоз.

Використовуйте сухий шампунь

Щоб приховати жирний блиск, розділіть волосся на пасма і нанесіть сухий шампунь на корені, як лак для волосся, на відстані 20-25 см. Якщо засіб у формі тальку – нанесіть на корені. Зачекайте 10 хвилин, розчешіть волосся. Сухий шампунь створює оболонку навколо жирного волосся, в результаті якийсь час волосся здаватимуться чистими.

Не нехтуйте аксесуарами

Якщо у вас є чубчик, то оригінально виглядатимуть зачіски з хусткою. Для цього достатньо буде помити чубок або заколоти її або якось замаскувати. Зачіски з хусткою добре виглядають на зібраному або розпущеному волоссі. Також вони стануть справжнім порятунком для власниць короткого волосся. Замаскувати брудне волосся допоможуть різні шпильки або обідки з квітами.

Зверніть увагу на температуру води

Слідкуйте за температурою води, якою ви миєте голову. Вона повинна бути теплою або навіть трохи прохолодною, а не гарячою. Гаряча вода збільшує кількість шкірного жиру, що виділяється шкірою голови. Сушити волосся краще природним шляхом.

Заплітати коси

Жирні коріння волосся маскуються, якщо заплести волосся будь-яким способом. Чим товстіше плетіння, тим краще воно краде несвіжість волосся. Добре зробити невелике начісування на маківці, щоб приховати більш помітну частину невимитого волосся. Потрібно, щоб коса не виглядала гладкою.

Розчешіть волосся перед сном

Перед тим як увечері лягти спати, розчешіть волосся і підніміть їх так, щоб вони розташувалися по верхньому краю подушки. Якщо довжина дозволяє, можна зробити не тугий хвіст або заплести вільну косу.

Змініть проділ

Зробіть проділ з протилежного боку, прямий замініть косим. Секрет простий: волосся звикає до певного пункту, втрачається обсяг біля коріння і брудняться найсильніше саме на місці звичайного проділу. Змістивши його, ви отримаєте обсяг, чистий вид і новий образ.

Не робіть гладкі зачіски

При виборі зачіски не варто віддавати перевагу гладким і прилизаним, так волосся буде виглядати неакуратним і жирним.

Найбільш вдалий варіант – легко  начесати волосся біля коріння, щоб вийшов додатковий об’єм, а потім закрутити їх в черепашку або пучок на потилиці.

Мийте гребінці

Подбайте про чистоту ваших інструментів для укладання. Залишки шкірного сала, кондиціонера  для укладання можуть склеювати волосся. Щітки і гребінці для волосся необхідно мити раз в тиждень в теплій воді з шампунем або милом.

Читайте також:ПІД ЧАС МІСЯЧНИХ В ЖОДНОМУ ВИПАДКУ НЕ МОЖНА РОБИТИ ЦІ ПАРУ РЕЧЕЙ. ТИ ЗДИВУЄШСЯ!