fbpx
Авто
8 тисяч люксових автомобілів не приїдуть до росії – санкції

Через санкції 8 тисяч люксових автомобілів, які планували відправити до росії, були затримані в порті Зебрюгге в Бельгії. Серед застряглих машин останні моделі Lexus, Cadillac і Mercedes, їх доставляли з Азії в «першу неділю квітня».

Газета The Wall Street Journal повідомляє, що застряли й інші товари, що були призначені для експорту до росії.

«Автомобілі попали під заборону на експорт предметів розкоші, але тут також застряг цілий ряд інших товарів, що підпадають під інші санкції. Машини, скоріш за все, не будуть перевозити на протязі дуже довгого часу, оскільки вони, вірогідно, будуть продані на інші ринки», – заявив директор автомобільного терміналу порту Марк Адріансенс.

«Логістика поставок вже сильно порушена, а затримка з перевіркою, які кораблі і які продукти заборонені, лиш посилюють ситуацію», – додала Ізабель Рікбост, генеральний секретар Європейської організації морських портів.

Як пише Wall Street Journal, посилаючись на «чиновників порту», більше тисячі контейнерів, які відправляли в росію, заблокували для перевірки. В інших країнах ЄС така ж ситуація через введений четвертий пакет санкцій.

Фото: ілюстративне.

04/26/2022