fbpx
Дозвілля
8 дітей, які незабаром оволодіють світом

Прийде час, коли на трон зійдуть нові монархи. І це не пафос, не фігуральний вислів, який символізує зміну епох. Перед ними справді схилять коліна народи, для цього потрібно лише трохи … підрости.

Тобі теж варто з ними познайомитися. Поки вони ще принци і принцеси, але в недалекому майбутньому зійдуть на престол, і кожен з нас зможе стати свідком пишних урочистостей з цього приводу. Якщо, звичайно, до того моменту монархію не скасують. Отже, майбутні правителі європейських країн.

Жак Оноре Реньє, принц Монако (2 роки)

Повний титул юного принца звучить так – «Його Світлість принц Жак Oноре Реньє, наслідний принц Мoнако і маркіз де Бo». Хлопчик народився 10 грудня 2014 слідом за своєю сестрою Габріель рівно через 2 хвилини і є спадковим принцом Монако.
Джордж, принц Кембриджський (3 роки)

Повний титул хлопчика – «Його Королівська Величність принц Джoрдж Кембриджський» і він займає третє місце в лінії успадкування британського престолу: спочатку дідусь принц Чарльз, потім його тато принц Вільям, а там і малюк принц Джордж.
Естель, принцеса Швеції (4 роки)

Повний титул – «Її Королівська Високість Естель Сільвія Єва Мері, герцогиня Естергетландська». Вона дочка кронпринцеси Вікторії і принца Даніеля Вестлінга. Естель перша дівчинка в історії Швеції, яка народилася з правом престолонаслідування.

 

Крістіан, принц Данії (11 років)

Цей хлопчисько, якого можна сплутати з вуличним шибеником – старший син принца Фредеріка (графа Монпеза) і його дружини Мері Дональдсон. Він з’явився на світ в Копенгагені в 2005 році.
Леонор, принцеса Астурійська (11 років)

У Леонор всі шанси вступити на престол, якщо тільки незабаром у неї не з’явиться брат. Вона перша дитина короля Феліпе і Летісії.
Інгрід Александра, принцеса Норвегії (12 років)

Дівчинка бере активну участь у житті країни: в 2016 році вона запалила Олімпійський вогонь в Ліллехаммері на церемонії відкриття II зимових юнацьких Олімпійських ігор, а свою першу публічну промову виголосила коли їй було 6. Проте батьки відправили Інгрід в звичайну школу, щоб забезпечити дитинство дочки “як у всіх”. Інгрід Александра – спадкова принцеса Норвегії.
Катаріна-Амалія Нідерландська, принцеса Нідерландів (14 років)

Принцеса Нідерландів – старша дочка короля Віллема Олександра і королеви Максими. Все йде до того, що дівчинка, швидше за все, успадкує престол.
Єлизавета, принцеса Бельгії (15 років)

У Бельгії діє закон, згідно з яким трон успадковують первістки, а Єлизавета якраз з таких: вона старша дочка короля Філіпа і королеви Матильди. На фото дівчина виступає з промовою в пам’ять про загиблих у Першій світовій війні.
Якщо прибрати титули, то побачимо цілком щасливих дітей! Хто знає, що принесуть їм їхні титули і як вони будуть впливати на своїх підданих. В кінці-кінців ті принци і принцеси, про яких ми звикли говорити, давно залишилися в романтичних казках. Не забудь поділитися цією статтею з іншими!

Читайте також: Молитва перед вігілійною вечерею (Святвечір)

Джерело.

facebook