fbpx
Дозвілля
6 застарілих прийомів у макіяжі, через які ви виглядаєте старомодно

Як правило, кожна жінка підбирає для себе певний тип макіяжу, який здається їй найбільш підходящим.

Головна мета – приховати недоліки і підкреслити достоїнства. І все ж навіть в макіяжі потрібно не забувати про модні тенденції. Те, що було привабливо і доречно роки тому, сьогодні може стати ознакою несмаку і старомодності. Навіть якщо вам дуже подобається ваш макіяж, переконайтеся в тому, що в ньому немає одного з цих 7 прийомів.

1. Виразні темні брови.

Цього не варто робити блондинкам, тому що це абсолютно без смаку! Незалежно від кольору вашого волосся, ви повинні пам’ятати, що брови слід лише злегка підфарбовувати, а не робити головним козирем вашого макіяжу!

2. Грубі smoky eyes.

Не потрібно використовувати для макіяжу очей поєднання різних кричущих квітів. У моді залишаються стримані відтінки димчастого, які дозволяють надати вашим очкам загадковості.

3. Засмага.

Уявіть собі, але засмага дійсно втрачає популярність, тому вам вже точно не варто бігти в солярій або користуватися автозасмагою. Вам також не варто використовувати бронзер, тому що більшість жінок просто не вміють правильно його наносити, що і призводить до невдалого макіяжу.

4. Ляльковий блиск для губ.

Будь-які блиски вже не такі модні, як матові і рідкі помади, але все ж їх можна використовувати, якщо знати міру. Не потрібно робити зі своїх губ зосередження неприродного мерехтіння.

5. Губи в тон .

Так, це теж вже не модно. Якщо ви віддаєте перевагу тілесним відтінкам помад, то переконаєтеся в тому, що вони не зливаються з тоном вашої особи, інакше ваш образ буде виглядати не дуже вдало.

6. Матова шкіра.

Раніше візажисти намагалися зробити обличчя саме таким, але з часом усвідомили, що не варто наносити природний блиск. Дозвольте вашій шкірі виглядати натурально!

Використовуйте ці поради, коли будете наносити макіяж в наступний раз. Вони допоможуть вам виглядати привабливо і модно!

Читайте також:ПІД ЧАС МICЯЧНUХ В ЖОДНОМУ ВИПАДКУ НЕ МОЖНА РОБИТИ ЦІ ПАРУ РЕЧЕЙ. ТИ ЗДИВУЄШСЯ!

Джерело.