fbpx
Дозвілля
7 символів удачі з усього світу

Багато людей вірять, що деякі предмети приносять успіх. Причому у різних країнах ці предмети різні.

Пропонуємо розглянути 7 символів удачі з різних куточків планети. Можливо, один із цих предметів з’явиться у вашому будинку.

Манекі-неко, Японія

Японською мовою назва цього предмета позначає «приманливий кіт». У Японії прийнято вважати, що ця фігурка здатна захистити від будь-якого зла та забезпечити процвітання. Тому фігурку розміщують переважно біля входу до різних закладів (кафе, ресторани тощо).

Підкова, Британські острови

Прийнято вважати, що вперше про підкови, що приносять удачу, заговорили саме на Британських островах. Історія підкови, як магніту удачі, починається в 10 столітті, коли Святий Дунстан, згідно з легендою, зміг підкувати диявола. За легендою, він був відпущений Дунстаном, але за умови, що той не заходитиме в будинки, де над дверима висить підкова.

Чотирилиста конюшина, Ірландія

У природі знайти чотирилисту конюшину досить складно, на відміну від трилистої. Тому в Ірландії, де конюшина є символом країни, прийнято вважати, що кожного, хто знайшов чотирилисту конюшину чекає удача. Згідно з повір’ями, 4 пелюстки конюшини символізують Отця, Сина, Святого Духа та Божу благодать.

Гральні кубики, США

Історія цього символу починається в період Другої світової війни, коли американські льотчики брали із собою у політ гральні кубики. Було прийнято вважати, що цей предмет є талісманом для солдатів. Після війни цей предмет удачі став використовуватись і в повсякденному житті. Наприклад, гральні кубики можна часто побачити на дзеркалі у водіїв. На їхню думку вони допомагають уникнути неприємних ситуацій на дорогах.

Цифра 8, Китай

Цифра 8 є символом успіху у Китаї й у інших азіатських країнах. У китайській мові ця цифра звучить так само, як “багатство”, “процвітання”. Тому багато китайців дотримуються речей та справ, де фігурує цифра 8. Наприклад, якщо буде вибір, вони оберуть автомобільний номер із максимальною кількістю цієї цифри. Якщо китаєць купує квартиру, то в першу чергу розгляне варіант на 8-му поверсі, бажано з номером, де є цифра 8.

Горобець, Індія

Згідно з індійським повір’ям, якщо горобець будує гніздо на вашому будинку, це ознака неймовірної удачі. Найчастіше гніздо горобця розцінюють як знак якнайшвидшого весілля. Якщо дівчина зустрічає горобця на День Святого Валентина, то вона у будь-якому разі буде щасливою у майбутньому шлюбі.

Сонечко (“божа корівка”), Австрія

В Австрії прийнято вважати, що сонечко (або амулет у вигляді сонечка) приносить удачу і процвітання. Якщо вранці на вас присіло сонечко, то весь день буде яскравим і принесе чимало перемог. Також вважається, що цей талісман дозволяє зміцнити своє здоров’я та досягти успіху в новій справі. Якщо сонечко сіло на незаміжню жінку, то найближчим часом вона вийде заміж, причому кількість дітей у цьому шлюбі залежить від того, скільки чорних крапок на сонечку.