fbpx

7 помилок, які здійснюють 99% жінок

Анна Іотко-кваліфікований дипломований фахівець, психолог, яка практикує вже більше 10 років.

“- Є такий міф, що люди закохуються з першого погляду і їх любов триває вічно. Однак ніхто так не будує будинки, ніхто так не отримує професію, і ніхто так не видужує.

Знаєте, чому я не консультую парами? Тому що, як правило, чоловік просить довести, що жінка неправа. І нічого іншого від психолога він не чекає. Я вважаю, що чоловік реагує тільки на жінку. Він не буде так реагувати на психолога. Я працюю з жінками тільки тому, що свято вірю в те, що, коли змінюється жінка, змінюється ставлення чоловіка до неї.

У цій статті 7 найпоширеніших помилок, з якими мені доводилося стикатися.

Помилка № 1: Ви читаєте багато моралей

Основна помилка у відносинах – це багато розмов з боку жінки. І це не просто балаканина. Це коли, замість того щоб пояснити причину свого смутку, вона каже: «Я тобі поясню, як правильно! Я ж знаю! Ти ж не знаєш, ти взагалі… » Вона починає свої моралі, наприклад, в машині, в момент, коли він навіть не може з неї вийти. І продовжує всю дорогу виносити йому мoзoк на незначну тему. Потім вони приїжджають додому, їдять, лягають спати, займаються ceкcoм, і вранці все повторюється.

Помилка № 2: Вас кидає з крайності в крайність

У жінок є ще одна часта помилка. Вони постійно впадають в крайність – «доступність завжди» або «абсолютна недоступність». Є 2 моменти:

1. Коли жінка доступна своєму партнеру для близькості незалежно від його поведінки, вона втрачає цінність як для себе самої, так і для партнера.

2. Коли жінка займає позицію жорсткого лідера або «мами» в сім’ї, до неї пропадає ceкcуaльний пoтяг. Тому що в голові чоловіка «мама» і «ceкc» – це дві різні речі. «Мама» – для любові, а для ceкcу потрібно шукати іншу жінку.

Жінка – це комбінація дівчинки і мами. Укупі у нас виходить спокійна, гармонійна жінка, яка вміє виявляти гнучкість. Мама не може проявляти гнучкість, так як постійно про щось турбується і повинна бути правильною. А дівчинка не може проявляти гнучкість просто тому, що вона дyрнa.

Коли жінка вчиться відчувати себе, вона розуміє, що таке спокійна радість. І вчиться знаходити інструменти для приходу до такого стану.

Жінки чекають, що прийде чоловік, який зробить щось, і стане добре. Чи не стане добре. Тому що потреба в любові – це базова потреба. Базові потреби ми можемо реалізовувати тільки самостійно. І, якщо жінка не вміє задовольняти свої базові потреби самостійно, буде наростати невдоволення. Хоча, здавалося б, вона робить так, як потрібно, і чоловік робить так, як пишуть в журналах. Але вона не відчуває. І ось це призводить до того, що люди розлучаються.

Помилка № 3: Ви лупите тигра тапками

Жінка часто намагається донести до чоловіка, що він не відповідає її уявленням. Вона постійно повторює такі твердження, як: «Ти лінивий!», «Скільки можна?», «Ти ніколи не заробляєш грошей», «Коли ти приймеш рішення?». І донесення інформації до нього з такої позиції в підсумку зробить з нього «кота», який не захоче до неї приходити.

У мене є така алегорія, коли ми беремо тигра і лупимо його тапком кожен день. Говоримо йому про те, що він не сильний і не тигр. Я пропоную жінкам говорити такі фрази, як «Ти знаєш, мені сумно», «Ти знаєш, я дуже засмучена, тому що я пояснювала тобі, як для мене важливо це, в надії що ти мене зрозумієш». Таким чином, жінка наділяє чоловіка відповідальністю за свій стан. Це дуже важливо. Тому що всі жінки чекають відповідальності. Він абсолютно комфортне створіння, яке не дуже любить зайву відповідальність. І представнику сильної половини людства набагато легше зробити так, щоб жінка відчувала себе комфортно, ніж пізніше відповідати за те, що їй сумно.

Помилка № 4: Ви не усвідомлюєте, що таке щастя

Я працюю вже 15 років і довгий час не розуміла, чому дівчата з абсолютно різними статусами, віком, досвідом і вихованням роблять одні й ті ж помилки. І що я зрозуміла? Те, що відповідальність батьків величезна. Батьки повинні дати своїй дочці досвід відчуття щастя, за яким вона пізніше буде ідентифікувати себе в соціумі. Наприклад, мене не вчили відчувати щастя. І, коли дівчинка виходить в життя, вона не знає, що таке стан щастя. Вона знає стан фрагментарних нагород за гарні оцінки, хорошу поведінку або що-небудь ще. І ось вона виходить в життя, не знаючи, що таке щастя, і зустрічає чоловіка, який говорить: «Я щастя!» Вона бере його до себе. Проходить 2-3 роки, а вона щастя не відчуває.

Основне завдання батьків – передати своїм дітям, що таке щастя. І, якщо жінка виховує і культивує в собі почуття спокійної радості, вона вирішує відразу два завдання.

Помилка № 5: Ви не виховуєте ласку в дітях

У мого знайомого є дочка, якій 3 роки. Коли вона до нього підходить, то відразу проявляє ласку. За великим рахунком, природа показує модель поведінки дівчини. Якби жінка вела себе весь час так, то у чоловіка не було б жодних шансів залишитися байдужим. Але куди це все пропадає з віком? Чому, коли ти починаєш спілкуватися з дівчиною, потрібно стільки часу чекати, поки вона до тебе прилине? Коли жінки були дітьми, вони робили це несвідомо. Чому їх потрібно вчити цьому заново?

Це тривожність. Досвід попередніх відносин. Коли дівчину обдурили три рази, вона починає думати: «А раптом йому це не потрібно? Раптом він мене відштовхне? »

Коли я пригорнусь до нього, скажу ласкаве слово, то у нього не буде виходу бути поганим. Точно так само і наші діти. Перше – потрібно завжди брати їхні почуття. Якщо дочка плаче, ніколи не можна говорити їй про те, що вона плаче через дурниці. Потрібно сказати про те, що ви б теж плакали на її місці. Потрібно співпереживати. Один з інструментів полягає в тому, щоб дати зрозуміти дитині, що з ним все в порядку. Потрібно сказати: «У будь-якій ситуації я з тобою». І потрібно зупиняти себе від моралей. Дуже багато хто говорить: «Я в будь-якій ситуації з тобою, але ти послухай, коли я була в твоєму віці …» І починається …

Помилка № 6: Ви не даєте чоловікові говорити

Чоловік повинен навчитися говорити. Коли він не розмовляє, жінка відчуває себе непотрібною. Проблема в тому, що вони будують плани на самоті і не обговорюють їх з жінкою. Якщо він скаже: «Сьогодні я працюю для того, щоб через три роки купити нам будинок», – то жінка з радістю його підтримає. В очах же чоловіка, якщо він з нею живе, приходить додому і їсть суп, значить – він її любить. Але жінці це не зрозуміло. Жінки запитують: «Як мені зрозуміти те, що він мало на мене дивиться, пізно приходить і спить в іншій кімнаті?» Коли я задаю це питання чоловікам, то вони відповідають: «Ну я ж з нею! Все нормально”. З жінками треба розмовляти. Потрібно говорити: «Я втомився. Приготуй мені ось таке блюдо ». І вона буде щаслива.

Як доносити до чоловіків, що вам це потрібно?

Справа в тому, що жінки бачать детально. Тобто складають з фрагментів загальну картину. А чоловіки бачать загальну картину. Коли жінка щось робить і питає у чоловіка: «Ну як?», – в голові у нього відбувається вибyх. Він думає, що якщо зараз скаже і не потрапить в ціль, то буде скaндaл.

Є одна хороша гра. Коли ваш чоловік просить вас зробити щось, наприклад, запитує у вас, де його сорочка, або просить зробити чай, ви говорите йому наступне: «Три важливих для мене слова, і я скажу тобі, де твоя сорочка» або «5 ласкавих слів, і у тебе буде найкращий чай в світі ». Чоловіка дійсно потрібно привчати якийсь час до того, щоб він постійно говорив вам такі слова. Пізніше він буде самостійно застосовувати цей інструмент.

Помилка № 7: Ви не усвідомлюєте свою красу

Чому жінка, коли виходить на вулицю, годинами стоїть біля дзеркала і хоче виглядати трішки краще для незнайомих людей, але не знаходить часу для того, щоб добре виглядати в будинку для свого чоловіка? Це відбувається тому, що жінку турбує громадська думка. Її чоловік вже поруч. Їй набагато важливіше, що не чоловік скаже щось чудове, а хтось чужий скаже чоловікові про те, яка в нього гарна дружина.

Це не зовсім правильна позиція, і її треба викорінювати. Я вважаю, що бути красивою – це робота для жінки до кінця життя. Неважливо, скільки їй років. Неважливо, ким вона працює. Ні в якому разі не можна запускати себе.

Прості техніки для того, щоб бути щасливою:

Подумайте: «Яке задоволення я собі сьогодні доставлю?»

Проходьте 4 кілометри в день пішки. Це не повинно бути «тут 500 метрів зараз, 500 – потім». Потрібно проходити відразу 4 кілометри.

Пийте воду! Вимивайте дeпрeсію з оргaнізму.

Говоріть собі: «Я себе схвалюю!» Як можна частіше.

Якщо коротко: робіть вранці то, що ви любите. І день почнеться добре.

І є ще одина хороша порада: один раз в тиждень нічого не робіть. Взагалі нічого. Не можна заправляти ліжко, ходити у фітнес-зал та інше. Це дуже важлива процедура.

Як і багато хто, я їздила в Тибет, щоб знайти відповіді про щастя. Не знайшла. Там було холодно, голодно і стрaшно. Я була там три тижні, і раз в тиждень у мене була можливість поставити запитання мудрецю-ченцеві. Мій секрет щастя в тому, що немає гарантій. Світ нестабільний. Все може змінитися в будь-яку хвилину. І якщо я сьогодні не візьму максимум, то завтра я можу пошкодувати про це. »

Джерело.

You cannot copy content of this page