fbpx
Здоров'я
7 основних причин випадіння волосся

Щодня людина втрачає до 100 волосинок, і це нормально. Проте потрібно насторожитися, якщо раптом волосся почало сильно випадати.

Лікар Олексій Сіделковський назвав основні причини втрати волосся, пише НВ.

1. Помилки у догляді за волоссям. Ймовірно, причиною випадіння волосся є його пересушування, надто часте фарбування чи хімічна завивка. Навіть надмірне використання хімічних засобів чи часте миття сприяють сильному випадінню волосся.

2. Шкідливі для волосся зачіски. Волосся може випадати, якщо зачіски занадто тугі. Це призводить до натягу і витягування волосинок з цибулин.

3. Хвороби шкіри. Кpoвообіг можуть порушити дерматози та грибок шкіри, що призводить до втрати волосся.

4. Дефіцит вітамінів. Ймовірно, вам не вистачає цинку, заліза, вітамінів А і Е, а також всієї групи В. Дефіцит цих вітамінів призводять до ламкості та випадіння волосся.

5. Медичні препарати. Побічними реакціями деяких ліків є порушення метаболізму, що призводить до випадіння волосся. Найчастіше це відбувається під час вживання гopмональних препаратів чи хiмioтерапії.

Читайте також: Ніколи не спіть після того, як вимкнули свій будильник

6. Стрес. Стресові ситуації не найкраще впливають не лише на системи організму, а й на стан волосся.

7. Сонце та температура. Погано на шкіру голови впливає надто сильний холод або спека. Особливо потрібно бути обережними у спеку, оскільки від впливу ультрафіолету волосся найбільше випадає.

facebook