fbpx

7 автомобілів, власники яких вже шкодують про свою покупку

Ніхто не любить засмучуватися від невдалої покупки. Особливо великим розчаруванням і втратою грошей може стати погано сплановане придбання машини або квартири.

В огляді представлено антирейтинг нових автомобілів, власники яких вже шкодують про свій вибір. Автомобільний сайт iSeeCars.com представив цікаві матеріали аналізу 5 мільйонів угод купівлі-продажу автомобілів. Близько 2,7% всіх машин, придбаних новими, їх власники продають протягом року. За цей термін вони встигають «пробігти» всього 15-25 тисяч кілометрів.

Також «виявлений» ряд моделей, від яких водії позбавляються набагато інтенсивніше – від 7 до 11%, тобто в 2,6-4 рази частіше за інших. В даному огляді можна дізнатися, від яких автомобілів власники позбавляються, лише трохи поїздивши на них. Очевидно, що саме ці водії найбільш шкодують про свій вибір.

1. Nissan Frontier. Середньорозмірний пікап, який випускається з 1997 року. 6,9% власників Nissan Frontier продають свої пікапи після того, як поїздять на них всього рік або навіть менше. Аналітики вважають, що питання, які автомобілі водії продають частіше, безпосередньо пов’язаний з їх якістю і з задоволенням запитів водія.

2. Chevrolet Cruze. 7,2 відсотка водіїв Chevrolet Cruze продають свої автомобілі протягом року після покупки. За словами глави iSeeCars.com, «покупка автомобіля – дорога подія. Тому більшість людей, якщо вони не задоволені, намагаються замінити свою «невдалу» машину».

3. Mercedes-Benz C-Class. Популярний компактний автомобіль, один з кращих в своєму класі. 7,4 відсотка власників Mercedes-Benz C-Class продають свої автомобілі після того, як поїздили всього один рік. Будь-яка людина, купуючи модель початкового рівня від розкішного автовиробника, наприклад BMW X1 або Mercedes-Benz C-Class, розраховує отримати комфорт і динаміку топової моделі марки. Але це далеко не так, і власники цих авто розчаровуються.

4. Dodge Charger. Великий задньопривідний американський седан. 7,7 відсотків власників Dodge Charger продають свої машини всього через рік користування. Всі сім автомобілів з цього огляду не входять в рейтинги найнадійніших б / у машин. Їх якість часто нижче, ніж у конкурентів.

5. BMW X1. Популярний компактний кросовер. Через рік після покупки нового BMW X1, 7,8% власників вже продають свої машини. Наявність BMW і Mercedes-Benz в цьому рейтингу доводить, що водії не завжди задоволені дорогими машинами і незадоволені дешевими. Просто «молодші» моделі елітних виробників не володіють всіма якостями топових моделей.

6. Chevrolet Aveo / Chevrolet Sonic / Ravon Nexia. Популярний в СНД автомобіль. 8,9 відсотків Chevrolet Aveo знову продаються протягом року після покупки у дилерів. Комфорт – це те, чого не вистачає в багатьох машинах, особливо найдешевших, таких як Chevrolet Aveo. Адже за ті ж гроші можна купити трохи більш стару, але більш комфортну модель.

7. Opel Insignia / Buick Regal. Автомобіль середнього класу. 10,7 відсотків власників Buick Regal продають свої автомобілі після того, як від’їздять всього один рік. Конкуренти, такі як Lexus IS250 і BMW320i, відомі своїми висококласними інтер’єрами і комфортними сидіннями, в той час як Opel Insignia піддався критиці в цьому плані. Це дві ключові позиції, на які звертають увагу більшість водіїв. Це не так очевидно під час коротких тест-драйвів, але неприємно проявляється при тривалій експлуатації.

Читайте також:  У кортежі у прем’єра Гройсмана з’явився новий джип (відео)

Джерело.

You cannot copy content of this page