fbpx

60 рятувальників транспортували 370-кілограмову жінку до автомобіля швидкої допомоги

У Коростені Житомирської області 60 рятувальників допомогли медикам транспортувати жінку вагою понад 370 кілограмів у карету швидкої допомоги.

Про це повідомили у прес-службі Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Протягом двох місяців розроблявся план заходів щодо транспортування хворої жінки з міста Коростень на лікування за кордон.

Особливість цих заходів полягала в тому, що 39-річна Оксана страждає на так звану “слонову хворобу” і на сьогодні її вага складає вже понад 370 кілограмів,
– повідомили у ДСНС.

Читайте також: Вже скоро українці спатимуть на годину довше

Жінці запропонували лікування у Німеччині. Складність полягала в тому, що вибратися зі свого будинку вона не могла. Винести її теж не було можливості, адже отвір дверей становив лише 80 см.

Коростенські рятувальники спільно з медичним центром виготовили спеціальний пристрій та засоби, а одне з місцевих підприємств надало вивантажувач, за допомогою якого 60 чоловіків транспортували хвору через вікно квартири на вулицю.

“На щастя, квартира Оксани знаходилася на першому поверсі двоповерхового багатоквартирного житлового будинку. Понад дві години тривала рятувальна операція, і нарешті жінку помістили до автомобіля швидкої допомоги, який вже найближчим часом доставить її на лікування до Німеччини”, – розповіли в ДСНС.

Джерело.

You cannot copy content of this page