fbpx
Без рубрики
6 звичок, що ведуть до появи зморшок

Спасти «обличчям в подушку». Багато любителів засинати, лежачи на животі, навіть не здогадуються про те, що така пoза провокує зморшки. Через те, що голова кілька годин поспіль повернута в одну сторону, м’язи знаходяться в сильній напрузі, а мозок не отримує достатньо кисню.

У підсумку на обличчі утворюються чіткі носогубні складки і мішки під очима. Крім того, що такі зміни самі по собі неприємні, найчастіше спостерігається сильна асиметрія, при якій одна сторона обличчя явно виглядає старіше, ніж інша.

Щоб цього уникнути, намагайтеся спати на спині. У положенні на боці уникайте «провалювання» щоки в подушку. До речі, про подушку: вона повинна бути не надто високою, щоб під час сну шия залишалася рівною.

Жувати на одній стороні. Зверніть увагу на те, як ви їсте. Якщо ви постійно пережовуєте їжу на одній стороні, будьте готові до того, що обличчя з часом стане асиметричним. Справа в тому, що така звичка допомагає тримати м’язи однієї половини обличчя в тонусі, в той час як на іншій вони поступово стають слабкими і в’ялими. Щоб уникнути такої перспективи, міняйте звичку: жуйте двома сторонами поперемінно.

Притискати телефон плечем до вуха. Якщо Вам часто доводиться розмовляти по телефону, в той час як руки зайняті, користуйтеся функцією гучного зв’язку або купіть відповідну гарнітуру: так ви уникнете «обвисання» щік і появу «заломів» на шиї.

Тримати голову опущеною. Зверніть увагу, як ви сидите за комп’ютером або користуєтеся мобільним пристроєм. Сильно опускаючи голову, ви провокуєте появу нaбряків під очима, подвійного підборіддя і зморшок на шиї. Постарайтеся розвинути в собі звичку тримати голову прямо.

Читайте також: ГОРОСКОП НА 26 ЛЮТОГО – 4 БЕРЕЗНЯ: ЄДИНИЙ НЕ ДУЖЕ ДОБРИЙ ДЕНЬ, НEБEЗПЕЧНИЙ ПОВНИЙ МІСЯЦЬ ТА РОМАНТИЧНИЙ ВІКЕНД

Хмуритися. Перебуваючи в поганому настрої, ми зводимо брови, морщимо лоб, підтискаємо або кусаємо губи, не замислюючись при цьому, як наші емоції позначаться на зовнішності. Слідкуйте за своєю реакцією на ті чи інші події і постарайтеся, наскільки це можливо, тримати міміку під контролем.

Довго стояти під гарячим душем. Гаряча вода розслабляє і знімає напругу. Однак занадто теплі ванни призводять до того, що шкіра зневоднюється і втрачає пружність. Тому не злoвживайте гарячим душем, а ще краще – замініть його на контрастний: це допоможе тримати шкіру в тонусі і збереже її молодість.

Джерело.