fbpx

6 типів жінок, яких чоловіки намагаються уникати

Жіноча хитрість настільки підступна, що перед нею не здатний встояти жоден чоловік. Їх каверзність має стільки витончених можливостей затуманити голову, що і перераховувати все їх безглуздо. Проте, деякі має сенс виділити.

Ця стаття розповість, з якими пані треба дотримуватися пильності, щоб одного разу не виявитися на гачку.

Ніжна матуся

Жінки такого типу чоловікам зустрічаються часто. Настирливість і надмірна їх опіка здатні перетворити будь-якого донжуана на хлопченя, яке не в змозі тверезо осмислювати свої вчинки. Упізнати таку матусю просто: вона знаходиться в постійних турботах про свого чоловіка і піклується про його здоров’я.

Фурія

Такий психотип злої жінки складно собі уявити. Вони, як правило, зляться на усіх, у тому числі і на власних дітей. Понад усе, Фурія ненавидить чоловіків і приписує їм усі існуючі і надумані проблеми. Чоловікам, з Жінками-Фурією, слід бути дуже обережними: вони, точно змії, повільно і вірно завойовують довіру, а потім несподівано “жалять”. Мета, що переслідується ними одна, – майстерно помститися. Як не сумно, але укуси “змій” Фурії дуже болючі і дуже довго гояться.

Сильна і ні від кого незалежна жінка

Живе така леді у світі, якому управляють гроші. Такий тип жінок, як правило, – кар’єристки, працюючу добу безперервно лише для того, щоб як можна тугіше набити свій гаманець. Вони чваняться великими заробітками і щорічно витрачають величезні суми на дорогих курортах. Вступивши у відносини з цією трудівницею, чоловік відчуває на собі не зовсім комфортно, оскільки, він втрачає право грати істинне чоловіче призначення.

Бідна овечка

Така жінка животіє в убогості, і це змушує її шукати такого чоловіка, який би зміг вирішити усі навислі над нею проблеми. Працювати такі пані не люблять, а тому вони усю свою життєву енергію кидають на пошук багатого чоловіка. Заради досягнення своєї мети, такі жінки намагаються багато чого не помічати: вік, зовнішність і інші недоліки передбачуваного обранця. На першому місці тут його багатство і забезпечене особисте майбутнє.

Ліміта

Багатьом відомі випадки, коли зовсім юна дівчина, приїхавши у велике місто намагається будь-яким шляхом отримати прописку. Природно, здійснити таку мрію вона може тільки шляхом заміжжя. Так що, якщо когось попаде зустріти таку панночку, потрібно бути уважним, бо для легко можна стати сходинкою для досягнення її заповітної мети.

Шукач

Вона любить стежити і багато запитувати: їй цікаво знать, скільки до неї було коханок і до кого з них любов була щиріша. Таким жінкам цікаві усі подробиці і чим більше в них фактів, тим сильніше її це розохочує.

Читайте також:  Що таке пояс вірності: правда чи вигадка?

Джерело.

You cannot copy content of this page