fbpx

Шестирічна дівчинка із США офіційно визнана наймолодшою фермеркою у світі

Любов до вирощування рослин дівчинці з раннього дитинства прищепила її прабабуся. “Моя місія – зустріти нових друзів, створити щось нове та надихати інших дітей”, – ділиться маленька фермерка.

Дівчинку звати Кендал Рей Джонсон і їй лише 6 років, але у цьому віці дитина активно займається фермерством. Нещодавно Кендал стала офіційно визнаним наймолодшим фермером у світі.

Любов до вирощування овочів дівчинці прищепила її прабабуся, яка навчила її пересаджувати рослини. Дівчинка буле дуже зворушена тим, що з насіння виростають овочі та фрукти, вона настільки захопилася процесом, що хотіла продовжувати розвивати своє хобі.

Тепер у дівчинки є маленька ферма у дворі, яка стала сімейною справою. Окрім того, що юна фермерка вирощує овочі, вона також ділиться своїми знаннями з однолітками.

Кендал навчає інших дітей садити фрукти та овочі. Щомісяця вона організовує клуб садівників, щоб поділитися своїми знаннями про сільське господарство, а учасники допомагають їй садити та збирати овочі з її ферми.

Також дівчинка займається благодійництвом. Вони виступала на кількох прес-конференціях від імені молодих фермерів регіону – і її зусилля допомогли зібрати 85 тисяч доларів для людей, які потребують допомоги.

Кендал також бере участь у кулінарному шоу на YouTube, де вона готує рецепти з використанням свіжих овочів зі свого саду разом із шеф-кухарем.

Зараз дівчинка найбільше мріє побудувати сільськогосподарську науково-технічну лабораторію під відкритим небом, де буде навчальний простір для дітей.

You cannot copy content of this page