fbpx
Дозвілля
6 правил вмілого пікапа від професійних барменів

Хлопці, які працюють по той бік стійки, бачили провальні й успішні побачення, тому не з чуток знають, як себе вести з дівчиною, щоб все вийшло.

1. Зміни першу фразу
Якщо хочеш почати знайомство з пропозиції чимось пригостити, можеш йти додому, ти вже програв цей раунд. Почни з чогось оригінального і несподіваного.

2. Не грубіянь
Очевидно, що краще не говорити з нею, як зі старим приятелем, але багато хлопців просто не усвідомлюють, наскільки різні вони з дівчиною. Подумай, що в твоїй мові може здатися їй різким.

3. Завжди май запас готівки
Перед побаченням обов’язково дійди до найближчого банкомату і зніми побільше готівки. Якщо дівчина вже готова поїхати до тебе в гості, буде дуже незручно, коли доведеться чекати, поки бармен розрахує вас.

4. Дозволь бармену тобі допомогти
Якщо ти досить крутий, ти будеш “на короткій нозі” з хлопцем по ту сторону стійки. Коли бармен спілкується з вами обома, як з друзями, цілком ймовірно, що він послужить кимось на кшталт звідниці.

5. Перестань напружуватися
Коли від хлопця віє крутизною і він отримує задоволення від побачення, всі дівчата до нього тягнуться. Тут можна провести паралель з ігровими столами в Вегасі. Там, де веселощі і шум – завжди відбувається найцікавіше.

6. Не перестарайся
Не слід виглядати занадто зацікавленим. Прості речі, наприклад, дотик до спини під час розмови або перестановка стільця ближче вже покажуть їй, що ти зацікавлений.

Читайте також: Сергій Бабкін присвятив зворушливий вірш своїй донечці на «Голос країни 7» (відео)

Джерело.