fbpx

6 оберегів для сімейного щастя та благополуччя

6 оберегів для сімейного щастя та благополуччя

Наше з вами щастя може бути дуже тендітним. Одна справа досягти цього стану, а інша — утримати його. У цьому плані дуже корисними для вас можуть виявитися обереги. Багато з них досить прості у виготовленні.

Музика вітру

Перший оберіг прийшов до нас зі східної культури. Раніше ми розповідали про те, що таке музика вітру, а також де розмістити цей оберег. Це дуже потужний талісман для дому, який гармонізує простір та допомагає людям жити у розумінні, доброті, коханні. Він очищає будинок від негативної енергії, точніше, прискорює рух позитивних потоків, які самі видаляють з дому все погане.

Картини із зображенням води

Це ще один талісман-оберіг для дому. Найчастіше про нього згадують експерти з галузі фен-шуй. Вода заспокоює, дарує кохання, формує розуміння між членами сім’ї. Зображення води можна повісити на стіну у спальні чи кухні. Якщо розташовуватимете такі картини на кухні, то постарайтеся розмістити їх подалі від плити, щоб стихія Вогню та Води не нейтралізували одна одну і не викликали дисонансу.

Підкова

Підкова – один із найдавніших оберегів. Ніхто точно не знає, чому саме підкову люди почали вішати на вхідних дверях, але це справді працює. Підкову можна вішати над дверима, безпосередньо на двері, а також поряд із нею. Деякі експерти вважають, що вішати її навпроти дверей не варто, тому що щастя не приходитиме, а йде їх вдома.

Ви можете повісити підкову кінцями вгору, що символізуватиме гущавину, наповнену щастям. Так ви отримаєте найсильніший талісман багатства та удачі, тому обережними властивостями він матиме лише для сімейного бюджету.

Якщо повісити підкову кінцями вниз, то вона перетвориться на сильний оберіг від будь-яких проблем.

Найголовніше, що він захистить оселю від злих духів, поганих людей, пожежі. Також підкова, повішена кінцями вниз, убереже вас від втрати успіху загалом.

Полин

Полин з давніх-давен вважалася наймогутнішим оберегом від неприємностей. Її почали використовувати для захисту будинку від зла та негативної енергії ще задовго до підкови та чогось іншого. Полин іноді змішують із кропивою чи часником, кладуть у мішечок, після чого вішають на вхідні двері. Вважається, що чим довше провисить мішечок, тим більшу силу він розвине, надаючи все потужніший захист, але це не зовсім так.

Сучасні експерти в галузі езотерики настійно рекомендують змінювати наповнення мішечка хоча б раз на рік. Цього має вистачити. Такий оберіг дуже сильний. Він врятує вашу сім’ю від будь-яких проблем, включаючи нездужання, проблеми зі здоров’ям, поганий настрій.

Фігурка ангела

Це добрий оберіг для дому. Причому не лише для релігійних людей. Ангел – символ чистоти та непорочності. Він оберігає мешканців будинку від появи негативних емоцій, страхів, ненависті, негативу.

Фігурка слона чи черепахи

І знову повертаємось до теми східних оберегів. Ці фігурки є потужними оберегами для всієї родини. Вони допомагають зміцнювати здоров’я, дають людям віру у себе, ментальну стійкість, уміння долати розбіжності.

Пам’ятайте також, що в будинку не накопичується негативна енергія, якщо в ньому прибрано і чисто.

Експерти раніше розповідали про головні помилки прибирання, які призводять до енергетичного хаосу.

Намагайтеся не допускати їх.

You cannot copy content of this page