fbpx

6 неочевидних причин бідності, які приховує наш гаманець. Як вибрати колір гаманця за знаком Зодіаку?

6 неочевидних причин бідності, які приховує наш гаманець. Як вибрати колір гаманця за знаком Зодіаку?

Багато хто з нас досить легковажно ставиться до свого гаманця. Неправильний гаманець або його пригнічуючий стан призводять до того, що в житті людини присутнє менше фінансового успіху.

Порожній гаманець

Ніколи і ні в якому разі ваш гаманець не повинен на довгий час залишатися порожнім. Можна на годину, дві, максимум на день, але не більше. Іноді бувають вимушені ситуації, коли треба витратити до копійки, але краще так не робити. Беріть гроші із запасом. Хоча б одна монетка та одна купюра завжди мають бути.

Зім’яті купюри

Недостатньо, щоб у гаманці лежали гроші. Вкрай важливо, щоб всі, хто зберігається в купюри, були рівними і акуратно складеними. Не рекомендується комкати чи згортати купюри, інакше це несприятливо позначиться на ваших фінансових успіхах. Гроші люблять порядок та акуратність.

Порваний гаманець

Порваний гаманець приносить лише проблеми у фінансовій сфері. Через дірки в гаманці витікає ваш фінансовий успіх. Як тільки старий гаманець починає псуватися і втрачати товарний вигляд, його слід одразу ж викинути та купити інший. Чим довше людина ходить із порваним гаманцем, тим сильніше він притягує бідність. З появою незначних потертостей можна жити, але з дірками точно не можна.

Чужий гаманець

Ще одне джерело фінансових проблем — чужий гаманець. Наприклад, ваш непридатний, тому ви тимчасово ходите з гаманцем, який належить або належав вашому родичу, другові, другій половинці. Так робити теж не можна, оскільки гаманець вбирає енергію людини і не може приносити удачу комусь іншому.

Особливу небезпеку становлять гаманці, знайдені десь.

Ви ніколи не дізнаєтесь, ким був попередній власник. Більше того, цей гаманець міг бути заговорений на проблему іншій людині. Вкрай погано користуватися чужими грошима, що потрапили вам до рук. Якщо ви знайшли гаманець, то постарайтеся повернути його власникові та скоріше. Величезний плюс до карми краще, ніж кілька зайвих тисяч у кишені.

Сміття в гаманці

Намагайтеся робити так, щоб у вашому гаманці не було сміття — використаних автобусних квитків, чеків, фантиків від цукерок тощо. Все це істотно знижує приріст фінансового успіху, тому що грошова енергетика поєднується зі сторонніми вібраціями.

Занадто маленький гаманець

Гаманець не повинен бути величезним, але й дрібний також краще не вибирати. У дрібному гаманці, швидше за все, доведеться носити купюри складеними, а це не дуже добре позначається на фінансових потоках.

Дуже важливу роль відіграє вибір кольору гаманця. Як вибрати колір гаманця за знаком Зодіаку?

Овен

Енергійним Овнам підійдуть гаманці яскравих червоних відтінків із натуральної шкіри. Такі аксесуари допоможуть залучити матеріальний добробут та убережуть від незапланованих витрат. Що менше прикрас буде на гаманці, то більше багатство прийде до Овнів. Червоний колір, символ активності, допоможе знаходити вигідні пропозиції та примножувати зароблені кошти.

Телець

Впоратися з фінансовими труднощами Тельцям допоможуть гаманці зелених та жовтих відтінків. Насичені кольори та класичний вигляд аксесуарів допоможуть уникнути надмірних витрат або передачі коштів нечесним людям. Світлі відтінки зеленого підійдуть дівчатам, а лимонні – чоловікам.

Близнюки

Близнюкам зберегти зароблені гроші та отримати дохід з них допоможуть аксесуари сірого, рудого, блакитного та фіолетового відтінків. Натуральні матеріали допоможуть залучити грошовий добробут, а поєднання відтінків принесе додатковий дохід.

Рак

Бережливим Ракам варто звернути увагу на гаманці сріблястих та бузкових відтінків. З такими аксесуарами вони зможуть збільшити доходи та виключити відтік фінансів на непередбачені витрати. Дизайн гаманця не обов’язково має бути класичним. Безліч кишеньок для розділення купюр і дрібниці припадуть до речі.

Лев

Леви не відрізняються ощадливістю та економією, але розвинути ці якості допоможе пурпуровий, чорний, бордовий колір гаманця. Витончені світлі рядки на темній шкірі виглядатимуть оригінально, а грамотно підібраний відтінок дозволить збільшити прибуток.

Діва

Практичним Дівам варто звернути увагу на лаконічні гаманці без химерного оздоблення. Їм підійдуть вироби білого, блідо-блакитного та зеленого відтінків. Такі кольори допоможуть заощадити зароблене, а також гармоніюватимуть з енергетикою Дів, не дозволяючи марнотратності взяти гору над економією.

Терези

Терезам заощадити і накопичити необхідну суму допоможуть гаманці блакитного, бірюзового та зеленого відтінків. Такі кольори допоможуть уникнути надмірних витрат. Вибір форми гаманця також має значення, і астрологи рекомендують Терезам зупинити вибір на клатчах, виконаних в оригінальному сучасному стилі.

Скорпіон

Скорпіонам збільшити матеріальний достаток допоможуть оригінальні гаманці. Яскравий дизайн, золотисті, жовті, червоні та помаранчеві відтінки допоможуть залучити грошову енергетику, а також наголосять на іміджі представників цього Знаку. Разом із купюрами Скорпіони можу помістити у гаманці нерозмінні монети, які стануть символом достатку та благополуччя.

Стрілець

Стрільцям підійдуть гаманці з натуральних матеріалів фіолетового, синього та зеленого кольорів. Також варто звернути увагу до розміру. Великі гаманці, які купюри поміщаються цілком, будуть найбільш доречні.

Козеріг

Козерогам підійдуть практичні гаманці із сучасних матеріалів, немаркі та навіть водостійкі. Коричневі, сині та чорні кольори обраного аксесуара підкреслять серйозні наміри Козерогів нагромадити необхідну суму, а додаткові грошові амулети не дозволять упустити вигідні ділові пропозиції.

Водолій

Творчо налаштованим Водоліям не потрібні громіздкі гаманці класичних форм. Їм варто звернути увагу на вироби ручної роботи, причому розробити дизайн найкраще самостійно. Ідеальними кольорами для гаманців стануть синій, фіолетовий та бірюзовий. У фіолетових гаманцях буде простіше накопичити потрібну суму, а додаткові грошові талісмани забезпечать постійний приплив фінансів.

Риби

Рибам підійдуть витончені гаманці, виконані в антикварному стилі, білого, сталевого, синього, сріблястого чи бірюзового відтінків. Вони підкреслять стиль представників цього Знаку, а також залучать до них грошовий успіх. Гаманці не варто віддавати в чужі руки, щоб унеможливити вплив сторонньої енергетики.

You cannot copy content of this page