fbpx

6 найпопулярніших стереотипів про Канаду: правда і міфи

Канаду часто представляють, як холодний соціалістичний рай, повний любителів пива і хокею. Але якщо розглянути факти, то можна спростувати чимало стереотипів, пише Світ UA.

Канадці схиблені на хокеї. Хокей в Канаді, це ж як футбол в Бразилії? Чоловіча та жіноча національна канадська хокейна команда виграли сім з восьми можливих золотих медалей на останніх чотирьох Зимових Олімпійських іграх. Безумовно, хокей обожнюють в Канаді.

Але в той час як перевага Канади на льоду залишається постійною, сам спорт став менш популярним серед молоді. Дослідження 2014 року показало, що хокей є на 4 місці серед канадців віком від 3 до 17-років, випереджають його плавання, футбол і танці. Можливо, це пов’язано з тим, що хокей був визнаний другим найдорожчим видом спорту.

У Канаді дуже холодно. Напевно, один з найпопулярніших міфів про Канаду – тут завжди холодно. Але це абсолютний міф! Станом на 2015 рік, 90% канадців проживає уздовж кордону з США і радіє теплому літу. На західному узбережжі клімат дуже м’який, суворі зими характерні лише для північних провінцій.

Річні максимуми в Канаді насправді часто рівні або вищі, ніж в інших великих містах Європи та США. У Вінніпезі, де взимку досить холодно, влітку середня температура становить 25.8 ° C., що вище, ніж в Парижі і Лос-Анджелесі.

Більшість канадців живуть в дикій місцевості. Ще один стереотип, що жителі Канади живуть в дикій місцевості в крижаних хижах. Однак, близько 35.2% жителів Канади або кожен третій канадець живе великому місті – в Торонто, Монреалі або Ванкувері.

Канадці поливають будь-яку їжу кленовим сиропом. Звичайно ж, кленовий сироп для канадців – предмет національної гордості і вони люблять його, але вживають без фанатизму.

Канадці схиблені на пиві. Канадці люблять пиво, але вживають його не в таких масштабах, як багато хто думає. Жителі багатьох інших країн п’ють набагато більше цього напою. А в доповіді 2015 року зазначається, що частка продажу пива в загальному обсязі алкогольної продукції знижується протягом декількох останніх років.

Читайте також: Із цього місяця українцям знадобиться менше документів, щоб отримати довгострокову візу до Канади

Час очікування лікування в Канаді настільки тривалий, що вони їдуть лікуватися в США. В ході президентських дебатів Дональд Трамп назвав систему канадської охорони здоров’я “катастрофічною”. Як сказав тепер уже обраний президент США: “Коли канадцям потрібна операція, в більшості випадків вони їдуть до нас.” Подекуди Трамп має рацію. Час очікування лікування в Канаді досяг рекорду в 2016 році – пацієнти чекали в середньому 20 тижнів.

Проте канадці не їдуть масово лікуватися до південних сусідів. Звіт Інституту Фрейзера показав, що в 2015 році тільки 1% канадців, які потребували спеціалізованого медичного лікування, їхали в США.

You cannot copy content of this page