fbpx
Перейти до вмісту

55 днів під постійними обстрілами, без сонячного світла. Полк «Азов» показав, як виживають люди в бомбосховищі «Азовсталі»

18 квітня пресслужба полку «Азов» виклала відео про життя мирних людей, які знайшли прихисток у бункері «Азовсталі». Денис Прокопенко, командир полку наголосив, що там знаходяться сотні цивільних людей.

“Прямо зараз на заводі “Азовсталь” знаходяться сотні цивільних людей, серед них багато дітей, жінок, літніх людей та сімей захисників Маріуполя. Поряд з українськими військовими, які продовжують боронити місто, вони знайшли єдиний можливий прихисток. Російські окупанти свідомо скидають сюди авіаційні протибункерні бомби, обстрілюють ракетами та всіма наявними артилерійськими наявними засобами, в тому числі – з кораблів”, – сказав він.

“Я закликаю політиків всього цивілізованого світу – організуйте зелений коридор, надайте гарантії безпеки, щоби негайно провести евакуацію”, – підвів підсумок Прокопенко.

В іншому короткому відео вже говорять діти та матері – вони хочуть просто жити…

“Ми стараємося бути не нєрвними. Коли стріляють – тут у нас все трясеться”.

“В мене тут сім’я. Мої батьки, мій син. Коли ми прийшли сюди, моєму синочку було 3 місяці”.

“Тут умови не дуже для дітей. Ні навчання, ні жодного розвитку… У дітей почали зуби псуватися, вітаміну D не вистачає… Мені треба вивозити звідси дітей. Мені треба, щоби мої діти навчалися, розвивалися. І в них було мирне життя, а не війна”.

“Я тут з 25 лютого. Спочатку казали, що запасів їжі – на рік. Потім виявилося, що на місяць, а тепер – незрозуміло”.

“Завдяки воєнним нам є що їсти. Якби не воєнні – я не знаю, як би ми справилися. Дитині навіть надали суміш і памперси”.

– А що ви зробите найперше, коли виберетеся звідси?

– Та ми тут вже список їжі написали!..

“У мене недавно був день народження, і мені мамуся і татусь пообіцяли, коли ми вийдемо, купити красівий подарунок”.

Фото: скрін з відео.

04/19/2022

Позначки:

You cannot copy content of this page