fbpx
Події
5-річна дівчинка померла після візиту до стоматолога

Під час відвідування стоматолога в Московській області 5-річна пацієнтка отримала зараження крові. Це призвело до загибелі дівчинки.

Слідчі порушили кримінальну справу після смерті дівчинки, яка відвідала зубного лікаря, який надав неякісну медичну допомогу, яка спричинила летальний результат пацієнтки.

Про це повідомляє прес-служба Слідчого комітету Росії по столичному регіону.

“Слідчими органами Слідчого комітету Росії по Московській області порушено кримінальну справу за фактом надання медичних послуг, що не відповідають вимогам безпеки, що призвели по необережності смерть 5-річної дівчинки (п.” В “ч.2 ст. 238 КК)”, – сказано в повідомленні відомства.

Відразу після відвідин стоматолога 5-річна дівчинка почала скаржитися на біль в ногах. У приватній клініці дівчинці поставили діагноз “розтягнення зв’язок”. Коли стан дитини погіршився, сім’я звернулася в іншу медустанову. Відмовившись від госпіталізації, батьки забрали дитину додому і за рекомендацією лікарів давали їй знеболюючі препарати. Пізніше дівчинка померла.

Читайте також:СПРАВА НЯНІ, ЯКА ВІДРІЗАЛА ГОЛОВУ ДИТИНІ В МОСКВІ, ЗАКРИТА

Зараз слідчі встановлюють всі обставини події. Попередня причина смерті – криптогенний сепсис.

У медицині сепсисом називають загальне запалення крові. Це зараження крові, коли по організму циркулює гній, потрапляючи в усі органи і тканини.

Джерело.

Реклама