fbpx

5 причин чому грошима в родині повинна розпоряджатися жінка, згідно Ведичної Астрології

У кого в родині повинні зберігатися всі гроші? Хто повинен контролювати всі витрати? Мабуть, на цей рахунок кожна людина буде мати свою аргументовану думку.

Ведичні астрологи стверджують, що для процвітання сім’ї дуже важливо, щоб гроші, зароблені чоловіком, перебували в розпорядженні жінки. Чому саме у дружини і як це допомагає поліпшити добробут всієї сім’ї?

П’ять причин віддавати гроші жінці:

1. Відповідно до ведичної астрології, дружина – це прояв Лакшмі, богині достатку і процвітання. Так нехай же все достаток і процвітання, якого досягає чоловік, буде в руках його богині!

2. Ще древні мудреці помічали: коли грошима володіє чоловік, то він багато думає про них, і це заважає йому заробляти. Чоловікам потрібна світла голова, ясний розум і тверезе мислення, а не розум, затьмарений грошима.

3. Коли грошима розпоряджається чоловік, то його дружина, не знаючи про кількість грошей, хоче, щоб той витрачав на неї більше коштів. Чогось не отримуючи, вона думає, що її чоловік скупий і жадібний. Коли ж сімейний бюджет потрапляє в руки жінки, то в родині починається справжній порядок і розумна економія, так як дружина вже психологічно не може дозволити собі зайвого, так як їй доручено зберігати гроші і розумно ними розпоряджатися.

4. Жінці підвладна особлива магія тяжіння грошей. Вона вміє правильно поводитися з грошима на енергетичному рівні. Більшість жінок охайніше і організованіше чоловіків, а це значить, що і в сімейному бюджеті буде завжди порядок, а гроші це люблять.

5. Коли жінка витрачає гроші, вона робить це природно! При цьому вона стає щасливішою і впевненішою в собі, роблячи щасливим і свого чоловіка.

You cannot copy content of this page