fbpx
Дозвілля
5 образів із жіночого гардеробу, які терпіти не можуть чоловіки(фото)

Насправді, не всі трендові речі можуть подобатися представникам чоловічої статі. Звісно, якщо ви прислухаєтесь до думки ваших коханих чоловіків або ж друзів, то візьміть собі на замітку на наступні 5 речей, від яких вам краще відмовитись у їхній присутності, повідомляє 24 канал.

5 нижчеперелічених речей справді дратують чоловіків.

Moms jeans. Незважаючи на те, що moms jeans зараз знову в тренді, чоловіки вважають цю модель джинсів аceкcyaльною. Їм не подобається висока посадка цих брюк і вільний крій в області стeгон.

Жінки ж носять moms jeans, тому що їх легко поєднувати з будь-якими речами.

Читайте також: 7 переконливих причин не лягати спати з вологим волоссям

Уггі. Сильну нелюбов чоловіча cтать має до уггі – до теплих і зручних чобіт з овчини. Хлопці ж вважають це взуття не жіночним.

Сукні в стилі бiлизни. Чоловіки не люблять, коли їх дівчата виходять на вулицю у відвертій сукні-комбінації, якa нагадує нижню бiлизну. Їм не надто подобається, що інші представники сильної стaті будуть на вас задивлятися.

Жінки ж у свою чергу часто стилізують такі сукні, доповнюючи образ футболками та светрами.

Шорти з колготами. Це і правда, дуже спірне поєднання речей, якого краще уникати. Особливо якщо шорти і колготки різних кольорів.

До того ж, таке вбрання хлопці вважають абсолютно не ceкcyaльним.

Чоботи-ботфорти і міні-спідниці. Насправді, чоловіків приваблює таке поєднання речей, але лише не в тому випадку, коли ви його жінка чи дівчина.

У реальному житті хлопцям подобаються супутниці дещо зі скромнішим образом.