fbpx
Без рубрики
5 міфів про шампуні, в які ми до цього часу віримо

Трихологи вирішили розвінчати найпопулярніші міфи про миття волосся. Виявляється весь цей час ми робили це неправильно.

Українські жінки вірять в 5 популярних міфів, які не мають ніякого відношення до правильного догляду за волоссям, пише “Сегодня”.

1. Мити голову кожен день шкідливо. Трихологи радять мити голову у міру її забруднення, і ця міра у всіх різна. У когось суха шкіра голови, тому їм підходить очищення один раз в тиждень. Володарям жирної шкіри доводиться мити волосся щодня, інакше страждає зовнішній вигляд. При цьому часте очищення потрібно всім, хто на щоденній основі використовує стайлінгові кошти і регулярно займається спортом.

2. Чим більше піни, тим чистіше волосся. Відчуття вимитого “до скрипу” волосся дає не тільки багато піни на голові. Якщо взяти, наприклад, шампунь, який не містить луг, то можна побачити, що він практично не піниться і, тим не менше, волосся після нього залишається чистим. В ідеалі кількість піни має бути такою, щоб просто полегшити миття голови. Для тих, кому здається, що шампунь абсолютно не піниться, у виробників косметики є порада: перед миттям голови невелику кількість засобу спочатку потрібно нанести на руку і розтерти в мокрій долоні.

3. Замість цілого б’юті-арсеналу можна використовувати шампунь 2-в-1. 2-в-1 – це експрес-догляд на випадок відпустки або відрядження, і зловживати ним не варто. Пояснимо чому: кондиціонери нам необхідні для гладкості волосся і нейтралізації лужного впливу шампунів. Виходить, що шампунь, очищаючи, відкриває кутикулу волосини, а кондиціонер, навпаки, її закриває. Якщо змішати ці два засоби, нічого хорошого не вийде.

Читайте також: Суворо заборонено: п’ять продуктів, які не можна наносити на обличчя

4. Шампунь потрібно постійно міняти. Якщо шампунь вам підходить, міняти його не має ніякого сенсу. Від улюбленого засобу варто відмовитися тільки у випадках, коли ви поміняли колір волосся або у вас з’явилася лупа. Для цього шукайте вказівки на упаковці, де написано, який шампунь підходить для ослабленого або фарбованого волосся, сухого або жирного.

5. Шампунь потрібно наносити на всю довжину волосся. По суті, миття голови – це в прямому сенсі миття шкіри голови, і підбирати шампунь слід, саме виходячи з її особливостей. Трихологи радять наносити очищуючий засіб на корені волосся і акуратно масажувати подушечками пальців. Решті довжини волосся буде досить і злегка мильної води, особливо якщо у вас сухі кінчики. Після миття можна приділити увагу і волоссю, застосувавши маску.