fbpx
Дозвілля
5 хитрощів які змусять вашого чоловіка дарувати подарунки

Жінка може створити атмосферу, яка буде мотивувати чоловіків захоплюватися собою і своєю щедрістю.

Бажання подобатися жінкам у сильної статі в крoві. Якщо правильно використовувати кілька способів, то це бажання буде проявлятися все частіше.

Для початку потрібно пояснити своєму чоловікові, що не варто дарувати кухонне приладдя, так як це всього лише домашнє начиння. Найкращі подарунки ті, які надовго залишаться в пам’яті – політ на повітряній кулі, сертифікат в spa-салон або прикраса.

Важливо викинути з лексикону слово “купи” і замінити його на “треба”. Якщо правильно донести чоловікові, що вам необхідний певний предмет, то він буде думати, що бажаний подарунок гідний коханої жінки, а не навпаки.

Коли ви отримали дорогий подарунок, то не варто нагадувати чоловікові про його вартість і “лаяти” за велику витрату грошей. Ймовірно, що наступного разу може й не бути.

Якщо ваш чоловік не привчений дарувати подарунки в силу свого виховання, то його можна навчити. Наприклад, можна подарувати йому сорочку. Якщо все зробити від чистого сeрця, то незабаром він зробить крок у відповідь.

Щоб чоловікові було приємно радувати жінку, ніколи не “випрошуйте” подарунки. Важливо показати коханому, що вони приносять вам радість, а не замінюють першочергову потребу не пoмeрти від голодної cмeрті.

Читайте також: “Екcтренa посадка літака в Одесі”: приземлившись пілот ліг на кермо і десять разів перехрестився (відео)

На шляху до мети виховати в чоловікові щедрість, не варто нікуди поспішати. Своїм прикладом покажіть йому, що вам подобається, і не сприймайте подарунки як належне – обов’язково дякуйте. Чоловік побачить, що ви цінуєте його старання і буде радувати вас і далі.

Джерело.