fbpx

45-річна Заворотнюк, яка виглядає ровесницею дочки, розповіла про секрети щасливого шлюбу (фото)

Зірки разом вже вісім років

Анастасія Заворотнюк розповіла у відвертому інтерв’ю, як вдається зберігати гармонію з чоловіком, фігуристом Петром Чернишовим. За визнанням зірки серіалу “Моя прекрасна няня”, їх секрет шлюбу в умінні йти на компроміс і, звісно, кохання. Анастасія Заворотнюк і Петро Чернишов разом вже вісім років.

“Ніколи не може бути абсолютно рівних стосунків у сім’ї. Зустрічаються дві різні людини, у кожного – свій характер, свої біоритми, тому завжди потрібно підлаштовуватися під партнера, йти на компроміси. І пам’ятати, що у жінки і чоловіки різні ролі в родині. Дружині не варто забувати про навантаження, яка природним чином лягає на чоловіка”, – цитує Петра Чернишова Woman.ru.

Анастасія поділяє позицію чоловіка. Але, на її думку, для гармонії в родині ще потрібно, щоб між подружжям було саме кохання, а не просто пристрасть. “Глибоке почуття дозволить людям і пробачити, і зрозуміти, і піти назустріч партнеру, і пережити всі негаразди”, – заявила Заворотнюк.

У квітні Анастасія Заворотнюк відзначила ювілей. Зірці виповнилося 45 років. За визнанням Анастасії, стежити за собою їй допомагає саме чоловік. Анастасія і Петро разом займаються спортом, при цьому фігурист ставить завжди важкі завдання перед дружиною. Часом Петро виступає навіть в якості особистого тренера для Анастасії. Заворотнюк абсолютно не проти, що чоловік багато в чому її контролює. За її словами, для неї не існує жіночого лідерства в сім’ї.

Читайте також:ЄФРОСИНІНА БЕЗ МАКІЯЖУ ВРАЗИЛА ВСІХ СВОЇМ ВИГЛЯДОМ (ФОТО)

заворотнюк та дочка

Джерело.

You cannot copy content of this page