fbpx

4 серпня вшановується пам’ять Марії Магдалини: що потрібно зробити, аби бути весь рік бути красивими

Цього дня, 4 серпня, вшановується пам’ять Марії Магдалини – однієї з найвідоміших жінок в релігійній історії. У православ’ї і католицизмі ставлення до Марії Магдалини різниться. Так, католики асоціюють її з блyдницею, а в православній церкві вона відома як мироносиця, пише ZakDepo

Марія наpодилась у галілейському місті Магдала. У Новому завіті вона згадується лише кілька разів. Зокрема, саме Марію Магдалину Ісус вилікував від одержимості, а після цього вона сама стала послідовницею Христа і вже значно пізніше – однієї з жінок-мироносиць, які прийшли в печеру, щоб підготувати Ісуса до пoxoрону і стали свідками його божественного воскресіння. Після цього саме Марія Магдалина повідомила апостолам про таке чудо. Марія Магдалина була послідовницею Іоанна Богослова і проповідувала християнство в Римі. Пoмepла вона в Ефесі.

4 серпня не тільки відправляються до церкви, але також після служби йдуть у ліс збирати ягоди. Господині займаються домашніми заготовками. Саме з цієї причини в народі день 4 серпня був відомий як Ягідниця.

У цей день селяни активно займалися прибиранням пшениці. Однак у деяких селах 4 серпня було поширене вірування, згідно з яким, навпаки, в поле виходити не можна – блискавка може вбuтu.

Читайте також: Західна Україна потерпає від нашестя ненажерливих слимаків

З давніх-давен остерігалися у цей день робити польові роботи: градом поб’є, грозою yб’є, тому що цей день вважається і часто буває громовим. А також підмічали, великі роси цього дня — на гарну погоду та сірий льон.

Зазвичай до 4 серпня достигала чорна і червона смородина, з якої варили варення і готували на її основі лікарські засоби, оскільки знали, що ця ягода допомагає боротися з проявами застуди. Вирушали цього дня також збирати лісові ягоди.

Незважаючи на те, що роса 4 серпня вважалася згyбною для рослин, жінки вірили в прикмети про те, що вона володіє чудодійними властивостями. У цей день дівчата вранці, до сходу сонця, виходили на луки і збирали росу. Обов’язково вмивалися росою, вірячи, що вона зробить обличчя білим і чистим.

Сьогодні 22-ий місячний день. Енергетика цієї місячної доби радше зі знаком мінус ніж плюс, але вона посилює розумові здібності. Що б з нами не відбувалося в минулі 3-4 тижні – сюжет наближається до завершення. Чи сподобається нам результат? Невідомо. Втім, у нас є ще час – приблизно з тиждень, до сонячного затемнення 11 серпня, щоби підправити дрібні погрішності. Гарний день для самопізнання й альтруїзму. Вкрай негативний для подорожі, далекої дороги, переїзду. Жодна зустріч не буде марною, а кожна сьогоднішня «дрібниця» може мати далекосяжні наслідки.

Прикмети 4 серпня:

Коли гроза – сіна буде за очі.

Грім гримить безперервно – буде град.

Коли на Марію сильні роси — льони будуть сірі і коси

You cannot copy content of this page