fbpx
Перейти до вмісту

4 поради, які допоможуть подружитися зі свекрухою

4 поради, які допоможуть подружитися зі свекрухою

Свою маму чоловік поважатиме і любитиме завжди, бо вона є для нього цінною людиною. Дівчині, яка одружилася, варто про це пам’ятати.

Для неї самої це означає, що їй необхідно добре ставитись до свекрухи, намагатися налагодити з нею стосунки. І робити це потрібно навіть у тому випадку, якщо поводиться «друга мама» не найкраще стосовно неї.

Потоваришувати зі свекрухою, до речі, цілком реально. Для цього необхідно керуватися кількома порадами.

Окреме проживання

Його необхідно починати практикувати відразу, як тільки така можливість з’явиться. У такому разі підтримувати нормальні відносини буде у рази простіше.

Якщо доводиться тулитися зі свекрухою в одній квартирі, слід визнати, що вона є там господиною, що в неї є право на особисте життя, на свою думку. Намагатися змінити це не варто, щоби не провокувати зайвих конфліктів.

Робити подарунки

Вони не повинні бути дорогими, але все ж таки бути такі зобов’язані. Слід час від часу пекти улюблений пиріг свекрухи, купувати готові смаколики в магазині.

Також можна дарувати їй невеликі сувеніри, дрібнички. Все це буде знаками уваги, які кожного можуть зробити щасливішими.

Цікавитись справами свекрухи

Увага приємна всім. Дівчині варто питати свекруху про те, як у неї справи, що відбувається у неї в житті. При цьому важливо ще й не ставати надто цікавою, показувати себе цим не з найкращого боку.

Їй обов’язково треба дарувати посмішку, її треба підтримувати. Все це неодмінно повернеться і окупиться з лишком.

Говорити про чоловіка добре

Його виховала свекруха, він є для неї сином, який завжди буде коханим. Тому ніколи не варто ні скаржитися на чоловіка, ні відгукуватися про нього погано.

Якщо жінка буде говорити про партнера в позитивному ключі, то вона, не помічаючи того ж, робитиме компліменти свекрухи. А її слух вони пеститимуть.

Ці поради допоможу панночці зблизитися зі свекрухою, стати з нею рідними людьми. Стосунки при цьому стануть досить теплими.

Позначки:

You cannot copy content of this page