fbpx
Без рубрики
4 найбайдужіші матері по знаку зодіаку

Почуття материнства – найважливіше, що має бути у жінки. На жаль, не у кожної виходить бути хорошою мамою. Проблема в характері, а він залежить від знака Зодіаку. Можливо, вони насправді люблять своїх дітей, але їх методи виховання здаються дивними або занадто суворими. Давайте дізнаємося, які матері найбайдужіші.

Козеріг

Можливо, ви вже знаєте, що Раки – найдобріші з Зодіакального кола. У них закладені материнські почуття від природи. І чоловіки стають хорошими батьками. А ось Козероги, які стоять на протилежній стороні від Раків в Зодіакальному колі не можуть цим похвалитися. Козеріг – це як військовий, у якого діти солдати і вони повинні бути дисципліновані. Виховання не залежить від емоцій, воно побудовано на логіці. Зробіть, як вона скаже, отримаєте цукерку. Не зробите – будете покарані. На думку Козерогів, ніжність розпестять дітей. Так, це так, але Козеріг часто перегинає палицю і вже доросла дитина може піти від матері. Їй потрібно менше контролювати дітей. Це не означає, що їй не потрібно цікавитися життям дитини взагалі. Просто необхідно менше приділяти уваги правилам і частіше слухати, що говорить дитина, щоб зрозуміти, чого вона хоче.

Діва

Для неї найголовніше – чистота і порядок. Діва – ідеальний виконавець, але її дітям не вистачає душевної теплоти. Якщо дитина мрійлива або чутлива до критики, їй буде важко з такою мамою, адже вона часто критикує за безлад, а також сама намагається вибрати професію для дитини, не враховуючи її мрію. Діва часто карає дітей, якщо вони, наприклад, забруднили підлогу, яку вона щойно помила. Це неправильно з її боку, краще сказати їм, помити то місце, яке вони забруднили. Так вам буде легше привчити їх до відповідальності. А діти коли виростуть, скажуть мамі спасибі, за те, що вона їх навчила бути відповідальними.

Лев

Проблема в тому, що Левиці доводиться пригнічувати своє его, адже це заважає доглядати за дітьми. У неї виходить, але коли дитина стає підлітком і намагається приймати самостійні рішення, мама стає егоїсткою і дuктатором. Як і у випадку з Дівою вона буде сама вирішувати, яким шляхом піде дитина, яким видом спорту вона буде займатися, і яку професію освоювати. І оскільки дитина Лева зростає з почуттям підпорядкування, у неї не вийде виховати лідерські якості. А якщо у Левиці дитина Овен, вона здатна дати їй відсіч, що буде призводити до нескінченних скaндалів і сварок.

Овен

У неї виходить подати хороший приклад дітям. Вона знаходить час і на будинок і на роботу. Але її секрет в тому, що вона становить цілий набір правил, яких діти повинні дотримуватися. Вона не буде умовиляти примхливу дитину. Овен просто крикне і відправить в кут неслухняну дитину. Щоб стати хорошою мамою, важливо знайти баланс між дисципліною і турботою. Покажіть дитині, що вона вам не байдужа, не кричіть на неї, не ставте в кут. Покажіть дитині, як розрізняти погані і хороші вчинки. Не сваріть її. Якщо вона почне боятися своєї матері, то буде намагатися проводити більше часу на вулиці, з друзями. Дитина може потрапити в погану компанію, і там її навчать, що не потрібно слухати маму взагалі. І тоді будуть великі проблеми.

За матеріалами.

Фото – ілюстративне.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!