fbpx
Події
31 січня – пам’ять святителя Афанасія: щo не мoжна рoбити у цей день

31 січня відзначається православне свято – день святителя Афанасія. Одного з батьків-засновників грецької православної церкви.

Основна особливість Афанасіївого дня полягає в тому, що саме 31 січня більша частина народних прикмет, повір’їв та приказок має тенденцію збуватися, пишуть “Подробиці”.

Що категорично не можна робити? Не можна викидати сміття після заходу сонця. Вважається, що саме до сміття чомусь тяжіє всяка дрібна нечиста сила, яка активізується після півночі. Прикмета застерігає, якщо його почати виносити, то всякі гади можуть розбігтися по всій квартирі і чистити доведеться все. А ось в світлий час доби можна викидати все без побоювань.

Не можна заглядати у розбите дзеркало. Наші предки вважали, що в дзеркалі відбивається ще й душа людська. І всі спотворення, осколки та тріщини можуть душі нашкодити. Як мінімум – послабити її захист перед всякою нечистю.

Не можна їсти з ножа. Ніж – не столове приладдя, а інструмент. І пряма взаємодія з таким інструментом вливає в людину агpесивну і бoйову енергію.

Не можна готувати в поганому настрої. Їжа дуже сприйнятлива до енергетики кухаря. Так що в процесі приготування можна її зовсім випадково зарядити як на щось хороше, так і на щось погане. Саме тому під час готування потрібно всі думки відкидати і зосереджуватися на процесі.

Прикмети 31 січня:

Читайте також: 30 січня Україна втpатила ще зовсім юного бійця на фpонті(фото)

Якщо після заходу сонця хтось видасть вам здачу дрібними монетами, то від неї краще відмовитися. Вважається, що разом з грошима вам може перейти і чужа невдача.

Якщо боржник прийшов повертати гроші хворим, то цю процедуру краще перенести на потім. Вважається, що разом з грошима можна і чужу хворобу забрати.

Обов’язково подавати гроші нужденним. Причому навіть не важливо, скільки подавати, але робити це треба обов’язково.