fbpx
Дозвілля
24 листопада виходить в прокат художній фільм “ЖИВА”

Художній фільм Тараса Химича “ЖИВА” заснований на реальних подіях. Стрічка розкриває невідомі сторінки з життя української зв`язкової УПА Анни Попович.

Жодної політики та пропаганди, лише долі людей в обставинах та подіях, які нам відомі. Фільм “Жива” – це історія без пафосу, але про важливі для кожного речі. Акценти зосереджені на людині та її виборі, на вчинках, почуттях і емоціях.

Зйомки тривали впродовж трьох років. Знімали у тій частині Карпат, де насправді розгорталась реальна історія життя головної героїні Анни Попович – у Горганах. Сцени ж допитів знімали у Львівському національному музеї-меморіалі жертв окупаційних режимів “Тюрма на Лонцького”.

Під час зйомок було використано передові технології, яких ще не було в Україні: унікальна побудова композиції візуального ряду, оригінальна авторська звукова доріжка, художнє оформлення, використання справжньої техніки та зброї 1940-50-х рр., постановка бойових сцен, робота з найкращими військовими консультантами та істориками України.

Також унікальність фільму й у його народності, адже у зйомках взяли участь, як одні з кращих акторів Західної України: з.а. України Ольга Комановська, н.а. України Ростислав Держипільський, з.а. України Юрій Хвостенко, з.а. України Альбіна Сотникова, з.а. України Ярослав Кіргач, з.а. України Олександра Люта та ін., так і учасники АТО, переселенці з Донецька тощо.

“Основою фільму стала історія Анни Попович. Маючи надприродні здібності вона змінила не тільки свою долю, але й долі тих, хто був поряд. Вона дала дозвіл на роботу, але зауважила, що фільм має бути не документальний, а художній, видовищний: “Зробіть із мого життя щось цікаве, аби то не просто була оповідь. Там має бути кохання, драма, все”, – розповів Тарас Химич, режисер, продюсер та оператор.

Так вийшов повнометражний дебют Тараса Химича “ЖИВА”. Фільм, в якому переплелися всі комерційно успішні жанри: драма, історичний, містика і бойовик. “ЖИВА” – це також і видіння, що переплітаються з реальністю, і романтика, яку змінює напруга і ризик, і пристрасть, що межує зі зрадою, порятунок з переслідуванням, динаміка зі спокоєм, а ще Карпати – місце сили, якій неможливо протистояти.

Довідка

Рік: 2016 Країна: Україна Цільова аудиторія +16;

Жанр: драма, історичний, містика, бойовик;

Режисер, продюсер, оператор – Тарас Химич;

Арт-директор: Олена Химич;

Сценарій: Любомир Соломченко, Тарас Химич;

Sound Produser: Любомир Соломченко;

Виконавчий продюсер: Олеся Галканова;

Композитор: Любомир Соломченко, Звукорежисер: Роман Микульський;

Студія: INVERT Pictures (Інверт Пікчерз).

 Читайте також:  Знявши це відео канадець не очікував такого повороту (відео)

Джерело.